PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Thk funfly yarişmasi/ istanbul

stingray
15-09-2011, 10:45
Kıymetli Modelci Dostlarım.Kısmet olursa 24-25 Eylül 2011 tarihlerinde İstanbul/Hezarfen Havaalanında düzenlenecek THK Funfly yarışmasına katılacağım.O tarihlerde İstanbulda olacak olan ve İstanbulda yaşayan modelci arkadaşlarımızı beklerim.Bu yarışma için bana destek olan arkadaşım Teoman ÖZBELLİ'ye çok teşekkür ederim.
Ege KUMCU

baytacoglu
15-09-2011, 12:39
Ege hocam, cismen olmasa da kalben yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Şimdiden sizlere başarılar diliyorum. O günler bizim bilimsel toplantılar ve kongreler açısından çok yoğun o yüzden istesem de gelme şansım ne yazık ki yok.

Saygılar.

Barlas.

cansung
15-09-2011, 14:22
Abi umarım güzel bir dereceyle dönersin, Zetmodele de katkılarından dolayı bizde teşekekkür ederiz.
Not:İstanbulda olursam muhakkak yanında olacağım :)

stingray
15-09-2011, 22:45
Çok sağolun Barlas hocam.Cansunum ayarlayıp gelebilirsen çok sevinirim.

cengizburma
18-09-2011, 15:47
Ege Hocam,sizi candan tebrik ediyorum.Ayrıca Teoman kardeşime de destekleri için teşekkür ediyorum.24-25 Eylül günleri kulağınıza çok ama çok uzaklardan alkış sesleri gelirse biliniz ki;Mersinde ki modelci kardeşlerinizin de alkış sesleri vardır aralarında....
Size başarılar ve sonsuz sağlıklar dilerim. Saygılarımla.
Cengiz BURMA Mersin

stingray
18-09-2011, 23:09
Çok teşekkür ederim Cengiz abim.İlerki senelerde hep beraber gidip katılmak dileği ile.

stingray
28-09-2011, 15:45
Hezarfen Model Uçak Pistinde Top Model ve THK nın düzenlediği Fun-Fly model uçak yarışmasında İstanbuldan katılan 2 model ve modelci arkadaşla beraber "Twist 40" adlı takımımızla,Takımlar kategorisinde 3.lüğü hak ettik.Yaklaşık 22 Knot'lık bir rüzgarda yapılan yarışmada çok zevkli anlar yaşandı.

cengizburma
29-09-2011, 12:38
Ege Hocam; sizi ve "Twist 40"adlı Takımınızı candan kutlar,sizler ilk defa gittiğiniz yabancı bir pist'te bizim gönlümüz de 3. değil.Herzam ki gibi 1.siniz size ve ekibinize önce sağlıklar sonra da başarılarınızın devamını dilerim.Sonsuz saygı ve selamlarımla..