PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wing Tiger Kırım

rahan
22-10-2011, 18:45
Selamlar.

Ben Rahan Deniz Aydeniz. Mersin'de halkkent ve mersin üniversitesi stadında birkaç kere uçuş yaptım. Sınav dolayısıyla kışın pek ilgilenemedim ancak bu sene üniversite dolayısıyla İzmir'e gelmiş bulunmaktayım. WT Mersin'de çürümesin diyorum ondan dolayı fikirlerinize başvurdum.

Bayramda İzmir'den Mersin'e geleceğim bir umut belki kırık WT'yi tamir edip İzmir'e götürmek gibi bir düşüncem var. Foruma girmeyeli baya uzun bir zaman oldu. YGS LYS falan derken bu sene neredeyse hiç model uçakla uğraşamadım. Sınav birkaç hafta önceki uçuşumda da maalesef üniversitenin sahasında "ters rüzgar"dan dolayı WT'yi burunlamasına çaktım. Ailerondan minik bir parça koptu. Bu pek de önemli değil ancak uçağı burun üstü vurunca çok ilginç bir kırım yaşadım. Yazıya dökmeyi beceremediğim için minik bir çizim yaptım.

Tamir konusunda görüş bildirirseniz sevinirim.

[Sadece Kay ([Sadece Kay)

baytacoglu
22-10-2011, 21:48
Sevgili RAHAN, Umarım öncelikle arzu ettiğin bir bölümü kazanmışsındır. Şimdiden sana başarılar dilerim.

Kırımın sadece epoksi kullanılarak düzeltilebilecek bir şeye benziyor. O kırım yeri köpük kısımda ise sadece epoksi yeterli olur.

Sevgiler

Barlas.

rahan
23-10-2011, 01:54
Epoksi ile kurtarabiliyorsak iyi. Cevabınız için teşekkür ederim :) .

Görüşmek üzere.