PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CESSNA 182 SKYLANE by GREAT PLANES - ZAFER ŞAHİN UÇURUYOR

baytacoglu
04-02-2012, 18:31
Bugün 4 Şubat, 2012, Mersinde Muhteşem bir hava vardı ve göklerde de Cessna vardı.

Elimden geldiğince videoya almaya çalıştım.

Umarım beğenilir.

Sevgiler

Barlas.

[Sadece Kay

cansung
05-02-2012, 11:48
Elinize saglık abi. İstanbulda da hava çok güzeldi ama ben gidemedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sarıkaya
05-02-2012, 13:48
Cansun sen, karla kaplı zemin ve soğuklardan sonra güzel havayı nasıl kaçırdın.Sağlık problemi yok dimi.Aman kendine dikkat et.

baytacoglu
05-02-2012, 15:48
Valla bugün dünden de güzel ama giden olmayınca bugün evde kaldık. Güzelim güne yazık oldu.

Oktay Karagöz
05-02-2012, 16:18
Bugün 4 Şubat, 2012, Mersinde Muhteşem bir hava vardı ve göklerde de Cessna vardı.

Elimden geldiğince videoya almaya çalıştım.

Umarım beğenilir.

Sevgiler

Barlas.

Paylaşım için sağolun videoyu ekleyen ellerinize sağlık.Hava güzel,model güzel,4 zamanlı sesi o hepsinden güzel,pilotaj nefis tüm Mersin pilotlarına kırımsız,keyifli uçuşlar dileğimle.

Elinize saglık abi. İstanbulda da hava çok güzeldi ama ben gidemedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uzun süredir uçuşlarına katılamadığım Orhanlı dostları ile dün Tuzla F1 pisti otoparkındaydık gerçekten Subat ayı içerisinde ender rastlanabilecek bir havada keyifli bir gün geçirdik. Cansun bey en kısa süre içerisinde bizatihi tanışmak dileğimle.

baytacoglu
05-02-2012, 18:08
Çok teşekkürler Oktay bey. Gerçekten bu Cessnada çok güzel bir 4 zamanlı sesi var. Motor ASP.

Sevgiler

Barlas.