PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese merhabalar...

Meseli
10-02-2012, 01:09
Adım Aydoğan Meşeli. Dicle Üniversitesinde Coğrafya öğretim üyesiyim. 52 yaşındayım ve 13 yaşımdan bu yana modelcilikle, özellikle de model uçaklarla ilgileniyorum. Patlarlı ve elektrikli her türlü uçağı yapmayı ve uçurmayı çok severim. Aslında forumdaki pek çok arkadaşla da tanışıyoruz ama foruma üye olmakta biraz geciktim herhalde. Neyse, geç olması hiç olmamasından iyidir diyelim.

16f84
10-02-2012, 09:10
Aydogan abi hosgeldin sefa getirdin

rsardaslar
10-02-2012, 09:34
Aydoğan Hocam merhaba,

Forumumuza hoşgeldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

Oktay Karagöz
10-02-2012, 10:11
Aydoğan hocam hoşgeldin. Özellikle plandan, hatta bunu bir adım öne taşıyarak kendi modellerini çizen ve yaptığı modelleri ve bu modellerin keyifli uçuş videolarını zevk ile takip eden kişilerden birisiyim. Abi tekrar foruma aramıza hoşgeldin bilgi ve tecrübe paylaşımlarınızı zevk ile bekleyeceğim.Saygılar

Meseli
10-02-2012, 14:06
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Umuyorum ki bol katılımlı güzel paylaşımlarda bulunur, bilgimizi, kültürümüzü ve keyfimizi arttırırız.

cansung
10-02-2012, 14:27
Hocam aramıza hoşgeldiniz.
Foruma üye olduğunuz a.meseli kullanıcı adını siliyorum.

baytacoglu
10-02-2012, 17:56
Aydoğan hocam, sizleri de forumumuzda görmekten çok büyük keyif aldım. Nasıl gidiyor???

Bu aralar sizin oralar karlıdır tahmin ediyorum.

Görüşmek dileğiyle

Barlas.

Meseli
11-02-2012, 02:11
Hocam aramıza hoşgeldiniz.
Foruma üye olduğunuz a.meseli kullanıcı adını siliyorum.
Silebilirsiniz Cansun bey. Önce o isimle üye oldum ama aktifleştirme maili gelmediği için şimdiki isimle kayıt oldum. Teşekkür ederim.

Meseli
11-02-2012, 02:18
Aydoğan hocam, sizleri de forumumuzda görmekten çok büyük keyif aldım. Nasıl gidiyor???

Bu aralar sizin oralar karlıdır tahmin ediyorum.

Görüşmek dileğiyle

Barlas.

Barlas hocam, ben de sizleri bu forumda görünce çok memnun oldum. İyi gidiyor, havalar zaman zaman kötü de olsa ben hemen her hafta sonu uçuyorum. Bu arada, 2011 yılı temmuz ayında üniversitede Model Uçak Kulübünü kurdum. Bakalım, başta model uçak pisti olmak üzere taleplerimiz karşılanırsa faaliyetlere ve öğrenci eğitimlerine bahar aylarında başlayacağım. Görüşmek üzere...

baytacoglu
11-02-2012, 17:31
Kolaylıklar diliyorum. Pist en önemli kısmı çünkü hem emek hem de para ister. Umarım başarırsınız.
Sevgiler

Barlas.