PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14.07.2012 Buluşmaları

doganaksu
03-08-2012, 23:55
Burak Hoca'mın uçağı

doganaksu
04-08-2012, 00:02
Barlas ve Murat Hocalarmızın uçakları:

_stuka_
04-08-2012, 01:39
son fotoda iniş takımının ön tekerleği çapraz mı duruyo? yoksa ben mi yanlış görüyorum?

baytacoglu
04-08-2012, 21:16
son fotoda iniş takımının ön tekerleği çapraz mı duruyo? yoksa ben mi yanlış görüyorum?
Tamamen doğru görüyorsunuz Ozan hocam, ilk iniş sırasında uçak çarpıp zıpladı ve o sırada ön teker kontrol kolu kırıldı. Eh biz de çaresiz öyle indik. Şu anda tamir oldu. Sorun yok.

Sevgiler

Barlas.

_stuka_
06-08-2012, 14:25
ucuz atlatılmış o zaman geçmiş olsun diyelim.. elbette emergency landing tecrübesi de bunun içinde hepsi şans değil :)
ama gerçekten çok çaresiz, sıkıntılı ve stresli bir pozisyon! "ne kadar hasarla kurtarırım bu inişi?" şeklinde sorulan soruyla geçen dakikalar.. tecrübeyle sabit :)

baytacoglu
07-08-2012, 00:38
ucuz atlatılmış o zaman geçmiş olsun diyelim.. elbette emergency landing tecrübesi de bunun içinde hepsi şans değil :)
ama gerçekten çok çaresiz, sıkıntılı ve stresli bir pozisyon! "ne kadar hasarla kurtarırım bu inişi?" şeklinde sorulan soruyla geçen dakikalar.. tecrübeyle sabit :)
SIZE KESINLIKLE KATILIYORUM. Sonuçta hasar az olanca ben de çok sevindim. Sevgiler. Barlas.