PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yabancı Marka İstiyenlere Duyurulur.

zetmodel
22-09-2008, 21:52
Sevgili Dostlarım. Benim son üç yıldır sürekli kullandığım bir yakıttır Turkuaz yakıtları. 2 yada 4 zamanlı motorlarımda bizzat denedim. Hover yaparken hep ona güvendim. Beni hiç yolda bırakmadı. Araba modelcisi arkadaşlarıma da denettim son zamanlarda. Onlardan da en ufak bir şikayet gelmedi. Hatta yakıt konusunda çok titiz olan ve kendi yakıtını kendi yapan değerli dostum Ege Kumcu bile Turkuaz'ı test edip kullanmaya devam etti. Şimdi tüm bunları neden yazıyorum diyeceksiniz? Bu kadar beğenmeme rağmen benim biraz profesyonelce davranıp her zevke ve her keseye göre ürün getirip sunmam gerektiği inancındayım. İşte bu sebeple artık ZetModel de Dünyaca ünlü WILDCAT yakıtları da satılıyor. Yabancı marka yakıt kullanmak istiyen değerli modelci dostlarıma Duyurulur. Herkese kazasız kırımsız güzel uçuşlar dilerim. Saygılarımla.
( Bu arada Cansun seni kutluyorum. Çok güzel olmuş forum. Eskisinde Türkçe karakter sorunu çok fazlaydı)

baytacoglu
23-09-2008, 09:19
Teoman hocam,

Ben sitenizi ziyaret ettiğimde de görmüştüm. Gerçekten çeşitleriniz bayağı çoğalmış. Her geçen gün de daha güzel oluyor.

Benim bilebildiğim kadarıyla bu Wildcat yakıtlar özallikle yarışlarda da kullanılan çok kaliteli yakıtlar ancak ben de Turkuaz ile bu işe başladım ve pek de bir sorun yaşamıyorum. Bir de kendi adıma yerli malı yurdun malı prensibine olabildiğince uymaya çalışan biriyim. Bir aksilik olmadığı sürece Turkuaz'a devam ederim gibi görünüyor.

Sevgiler

Barlas.

zetmodel
23-09-2008, 10:10
Sizi Tebrik ediyorum Barlas Hocam. Ben ilk başta da belirttiğim gibi son üç yıldır kullanıyorum ve kullanan arkadaşlardan da sadece yeni başlıyan 1-2 tanesinin rodajda ve ince ayar esnasında yaptıkları hatalar nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını gördüm. Zamanla onlarda ayar yapmayı öğrendiler ve sorun olmadığını gördüler. Bence de Yerli malını desteklemek gerek. Turkuaz bu ülkede üretilen tek profesyonel yakıt. Ancak yine de sitede de gördüğünüz gibi farklı seçenekler sunuyorum ve olmuşken en iyisi olsun prensibiyle WILDCAT hizmetinizde. Saygılar. {SMILIES_PATH}/smiley.gif

cansung
23-09-2008, 11:00
Arkadaşlar yıllarca bir çok marka yakıt kullandım (omega ,byron ,tornado gibi) hatta kendi yaptığım yakıtı bile kullandım , bu sezonda ilk defa Turkuazla tanıştım ve son derecede memnunum. motorda yaşanan çalıştırma problemleri tamamiyle ayarlar ve motorla ilgili ,bir önceki ayarın bir sonraki hafta tutmamasıda çok normal çünkü malumunuz bizim buralar çok sıcak ve rutubet oranı da günden güne farklı , benim tecrübelerime görede mesela şu sıralar motorlarımız çok daha sorunsuz çalışacaktır ,bana dersenizki %5 Nitroyu artık kullanmayacam %10-15 çok daha sorunsuz (marka ayırt etmeksizin {SMILIES_PATH}/smiley.gif ) o zaman size hak veririm.

bbbozca
23-09-2008, 13:11
Ben turkuaz yakıtından çok yaratıcısı,üreticisi bekir bey,den memnunum.Bu hobiye başladığım andan itibaran ilk yardımları ondan gördüm.
ancak yakıt olarak morganın omegasından devam edeceğim.