PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar

zetmodel
25-10-2008, 12:56
Arkadaşlar herkese merhabalar. Çok uzun süredir foruma giremiyorum. İnanın yoğunluktan kendi siteme bile ürün ekleyemedim çoğu zaman. Umarım herkes çok iyidir. Arada bir Cansun'u görme fırsatım oldu sadece. Onunla gönderdiğim selamları almışınızdır eminim. Bu hafta tamamlayıp test uçuşunu yapacağım 120 lik Katana (FlyModel) ile uçacağım kısmet olursa. Testlerden geçsin Katana Kızımızla bir Mersin ziyareti yaparız herhalde. ::) . Neyse burdan herkese kucak dolusu sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Güzel kazasız kırımsız uçuşlar dilerim.
[Sadece Kay da yayınlanmasını istediğiniz fotoğraflarınızı bekliyorum. Hafta sonu etkinliklerinde yayınlıycam.

cansung
25-10-2008, 20:24
Abi uçağı gördüm gerçekten çok güzel bir model ,150 saitoda çok yakışıklı {SMILIES_PATH}/smiley.gif Kazasız kırımsız uçuşlar diliyorum,yarın test uçuşundan sonra test verilerini sitemde yayınlamak isterim ,insanlara örnek olur.

baytacoglu
25-10-2008, 23:14
Teoman hocam,

Kızımızı öyle bizlerden uzaklarda koymayın. Gerçi Maaşallah o kilo ve motorla bizim pist ve uçuş alanımız size dar gelebilir ama yine de burada görmek isteriz.

Kazasız kırımsız uçuşlar.

Sevgiler

Barlas.

zetmodel
27-10-2008, 10:05
Dostlarım test çok başarılıydı. Eğitimde iki model pilotu adayım vardı o yüzden sadece rodaj amaçlı zengin ayarda iki uçuş yapabildim. Ama yinede şimdiden büyüledi etrafta seyredenleri. Haaa ağırlığına gelince sanki hiç te öyle değilmişçesine atak ve kıvraktı. Şu rodajım bir bitsin o zaman sizin oralardayım. Hover da ineriz naapalım bizde {SMILIES_PATH}/grin.gif . Hepinize sağlık dolu bir hafta dilerim.

baytacoglu
27-10-2008, 10:27
Teoman hocam,

Dört gözle bekliyoruz valla.

Sevgiler

Barlas.