PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aeroflight Deluxe

cansung
28-10-2008, 14:45
aeroflight'ı indirmek iseyenlere :)
[Sadece Kay ... .part1.rar ([Sadece Kay)
[Sadece Kay ... .part2.rar ([Sadece Kay)
[Sadece Kay ... .part3.rar ([Sadece Kay)
[Sadece Kay ... .part4.rar ([Sadece Kay)
[Sadece Kay ... .part6.rar ([Sadece Kay)
[Sadece Kay ... .part7.rar ([Sadece Kay)

hayvanbey
31-12-2008, 13:43
çok güzel olmuş elinize sağlık altuğ arkadaşımız saolun bana hazırlamış.Ben 3d uçmak için ayar sorunu yaşıyorum aeroflyda. bilginiz varsa ayarları ile ilgili paylaşmak isterim

sonat

ceyhun
31-12-2008, 15:48
sonat 3d ayar yapmak gerçekten uğraştırıyor ama elindeki kumanda da bunun başlıca sebeplerinden
elindeki usb dönüştürücü iyi tasarlanmamış olduğundan bazen değişik sorunlar çıkarıyor
mesela calibre ettiğin gaz kolu bazen durup dururken bozuluyor hiç ayar yapmamışken ben 3d moduna geçtiğimde kumandadan deli gibi uçtum çim biçtim looplar attım ama yarımsaat sonra olmadı
uğraştım deneme yanılma usulü ayarladım ertsi gün taktığımda kumandayı hiçbir komutu almıyordu bende normale çevirdim devam ettim o zaman bile problem çıktı.
simülatör için en iyisi satılan 6 kanallı yine bizim kumandalarda olan swichlerin olduğu kendinden kablolu modeller var yada bi futaba al o süper uyuyor aeroflya hem kumandayı çözersin hem ayarı. ;D ;D
hafta sonu bir fırsat olursa haberleşiriz ben ayarlar için elimden geleni yaparım.

he burdan niye anlatmıyorsun dersen dedim ya deneme yanılma usulü yaptım şimdi sana kanalı bağla 3d moduna dicem bağladıktan sonra 3d yi açacaksın sola dönecek kumandanın o anki psikolojisine kalmış yani ;D

altuu
01-01-2009, 14:49
selam arkadaşlar;

Bundan 3 format önce aerofly deluxe 'ün tüm ayarları mevcuttu ve de sağlamdı. 3D'de de hiçbir problem olmuyordu. Hatta oyunun configürasyon ayarları dosyasını ve de ayarları yazdığım kağıdı saklıyordum. Ama an itibariyle ayarların olduğu klasör yedeklerimin arasında büsüüüürü dosya içinde biryerlerde ;D

Deneme yanılmalarımla son halime getirdiğim ayarları not ettiğim kağıt da taşınma sırasında uçmuş :-[

Eğer ki config dosyamı bulursam; sizinle hiç çekinmeden paylaşacağıma emin olabilirsiniz.

Bu arada Ceyhun kardeş; o dediğin olaylar sinsilesi bende de oluyordu, sonra kablonun kopuk olduğundan emin oldum. Kabloyu belli bir şekilde biryere kıstırarak tutunca hiçbir kesilme ve komut almama olmuyor. Sonra da sağlam olduğundan emin olduğum bir kumandada denemiştim; onda da sorun yoktu. ;)

Haftasonu görüşmek üzere...

zetmodel
06-01-2009, 17:08
Selamlar. Bu AFP Pro Delux ün hangi versiyonu acaba? Bilen varmı? Tşk ler.

altuu
07-01-2009, 20:44
Bendeki ve Sonat'taki 1.8.0.9 Teoman Bey.

Sizden aldığım ayarlara ilaveten bir iki ufak ayar daha çekmek gerekmişti 3D Heli uçuşu için. Ondan sonra kusursuz uçuyordu. Ama ayarlarımı kaydettiğim kağıdı bir türlü bulamıyorum; programın config dosyalarını da bulmam için bayağı aramam gerekecek. Bana verdiğiniz o ayarlar sizde hala aynı ise burada paylaşırsanız; ben de test edip, heli için ilaveye gerek var mı yok mu bildirebilirim...

cansung
08-01-2009, 11:22
Selamlar. Bu AFP Pro Delux ün hangi versiyonu acaba? Bilen varmı? Tşk ler.

Bendeki ve Ege abideki versiyon :)