PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni başlıyorum. Model seçmeme yardım edin. :)

akoc25
03-05-2014, 21:33
Merhaba arkadaşlar...
Bi merak sardım ve bi haftadır araştırıyorum. Nitrolu araçların bakımı filan derken eksileri var ve tabi ki artıları da var.
Bütçem 1500-1600 tl arası hadi olursa 1750 en fazla.
Diyorum ki ya kaliteli bi nitrolu off-road model aliyim. Malum on-road için fazla sürüş mekanı seçeneği yok.
ya da 1000 tl civarı nitrolu bi off-road yanına da 600 -700 tl civarı bi elektrikli on-road driftlik bi model aliyim.
Siz ne diyorsunuz? Fikirleriniz ve tecrübeleriniz neler ?
Model ve tür önerilerinz olursa çok sevinirm ;)
Yaş 26, Ankara :)

baytacoglu
05-05-2014, 15:57
Merhaba arkadaşlar...
Bi merak sardım ve bi haftadır araştırıyorum. Nitrolu araçların bakımı filan derken eksileri var ve tabi ki artıları da var.
Bütçem 1500-1600 tl arası hadi olursa 1750 en fazla.
Diyorum ki ya kaliteli bi nitrolu off-road model aliyim. Malum on-road için fazla sürüş mekanı seçeneği yok.
ya da 1000 tl civarı nitrolu bi off-road yanına da 600 -700 tl civarı bi elektrikli on-road driftlik bi model aliyim.
Siz ne diyorsunuz? Fikirleriniz ve tecrübeleriniz neler ?
Model ve tür önerilerinz olursa çok sevinirm ;)
Yaş 26, Ankara :)

Merhabalar,
Öncelikle forumumuza hoş geldiniz.

Ne yazık ki bu forumda araba ile ilgilenen arkadaşların sayısı son derece az. Forumda daha çok uçak ve helikopter ağırlıklı konuşmalar var.
Umarım sorulaınıza yanıt alabilirsiniz.

Bir modelci prensibi olarak size naçizane önerim bu işi yaparken araçtan çok kumandanıza önem verin derim. İyi ve kaliteli bir kumanda ikinci iel bile alsanız iyi uzun modelciliğin temelini oluşturacaktır. İlk yatırımınız kumanda olmalı derim. Seçeneklerinizi daha sonra elinizdeki bütçeye göre değerlendirirsiniz.

Barlas.