PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersin Üniversitesi

cansung
23-12-2008, 12:21
Mersinde okuyan öğrenciler çok şanslı ,çünkü modelciliğe gönül vermiş çok değerli hocaları var. Bu hobiye gönül vermiş Barlas Aytaçoğu ve Murat Özeren hocalarımız Mersin Üniversitesinde model uçak klubünü resmen faaliyete sokmuş bulunmaktadır, Siz değerli üyelerimizin katkılarıya bu gençlere modelciliği aşılayalım.

Toroslar Belediyesi Başkanı Sayın Hamit Tuna'ya klubümüz adına yaptığı katkılardan dolayı teşekkürü borç biliriz. Sayın Hamit Tuna Klubümüze bir arsa tahsis etmiştir ve bu arsa üzerine Hocalarımızın katkılarıylada Model Uçak pisti yapılmaktadır.
(Hamit Tuna : [Sadece Kay ([Sadece Kay) )

Not: Dışarıdan bu klübe üye olmanızı bekliyoruz ,sizlerden alınacak üyelik paralarıyla bu gençlerimize klub adına R/C uçak alınacaktır ve ücretsiz olarak bu gençler uçmayı öğreneceklerdir.

baytacoglu
23-12-2008, 19:57
Sevgili Cansun,

Bu desteğin için çok teşekkür ederim.

Biz gerçekten de Murat hocayla birlikte bu işi kendimiz için gönülden yapıyoruz ancak biz burada olsak da olmasak da bu işin bundan sonra da Mersin'de devam edebilmesi adına birkaç tuğla koyabilirsek kendimizi çok mutlu sayacağız.

Bu aralar havalar her ne kadar da öğrenci eğitimi için iyi gitmiyorsa da malumaliniz Mersin'de kış kısa sürmektedir. Bu yüzden bir an önce malzemelerimizi albilmeyi ben de çok arzu ediyorum. Özellikle bir kumanda ve bir patlar motorlu uçak alabilmek bizim için iyi olacaktır.

Bu arada tüm arkadaşlarımdan bildikleri tanıdıkları Topluluğa Makbuz Karşılığı bağış yapabilecek tanıdıkları varsa bana bildirmelerini istirham ediyorum. Gidip onlarla topluluk adına görüşmek ve olabildiğince bağış almak istiyorum.

Tüm arkadaşlarımın da topluluğa üyeliğini göenülden arzu ediyorum.

Sevgiler

Barlas.

snow
11-01-2009, 13:29
bende mersin üniversitesinde okuyorum fen edebiyat fakültesi biyoloji bölümü 1. sınıf öğrencisyim. model uçak başlangıç ve tekamül ayrıca paraşüt başlangış sertifakam var ve bu arada da bende radyo kontrollü bir model almayı düşünüyorum thk şubesine gittiğimde beni öncelikle bilgisayarda kumandalı eğitime yönlendirdi ancak ben bu parayı uçağı alıren bir üst modelini alabilmede kullanmak istiyorum ancak şöyleki öncelikle alacağım uçağı kırmadan uçarabilmek istiyorum bana yardım edebilecek yönlendirecek hocalarımızın tavsiyelerini bekliyorum.ayrıca klübe de üye olmaya hazırım ancak nerde nasıl üye olacağımı bilememekteyim en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum

cansung
11-01-2009, 14:37
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Doç. Dr Barlas Aytaçoğlu veya Doç Dr. Murat Özeren hocalarımıza ulaşabilirsiniz , size üyelik konusunda yol göstereceklerdir.

baytacoglu
11-01-2009, 16:09
Sevgili Snow,

3373778 numaralı telefondan veya 3374300- dahili 1117 numaralı telefondan hafta içerisinde bana ulaşırsan memnuniyetle sana yardımcı olurum.

Ameliyatımızın olmadığı bir gün hastanede ziyaretimize de gelebilirsin. Orada daha detaylı konuşur, sana uygun bir model seçebiliriz.

Aramıza katılmandan mutluluk duyarız.

Sevgiler

Doç. Dr. Barlas N. Aytaçoğlu
Kalp Damar Cerrahisi A.D.
Öğretim Üyesi.

snow
13-02-2009, 17:15
hocam yarın hava güzel olursa sizde ünini sahasına gelecek olursanız bende gelmeyi düşünüyorum

baytacoglu
13-02-2009, 19:54
Tuğrul,

Yarın yağmur yağmadığı taktirde sahada olacağız ancak yarın için benim çok fazla eşyam var ve senin malzemeler hazır pillerin dolu olmasına rağmen pek getirme şansım olmayack gibi görünüyor. Ancak Pazar gün uçuş olması halinde memnuniyetle getiririm.

Sevgiler

Barlas.

snow
13-02-2009, 21:23
tamam hocam ben antrenmanımdan biraz erken gelirim sizin kanat seslerinizi duymaya :D bide hocam simülatör cd sini rica edecektim eğer murat hoca ile irtibat kurarsanız

alpertr01
28-03-2009, 09:50
barlas hocam ben alper bu gün toplanacak mıyız?

baytacoglu
28-03-2009, 19:33
Alper,

Toplantıları "Buluşmalar" başlığı altındaki konularda takip edebilirsin.
Bugün ne yazık ki benim dışımda giden olmadı. Yarın Seçim nedeniyle buluşma saatleri sarkacak gibi. Muhtemelen öğlen civarı buluşma olabilir ama sen gelişmeleri söylediğim konu başlığı altından takip et.

Sevgiler

Barlas.