PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ..::Tanışalım::..

rapor
16-03-2007, 21:56
Merhaba arkadaşlar..

ben ahmet adanada yaşıyorum ve rc model arabalar ile 2 yıl kadardır ilgileniyorum..kendime yetecek kadar ?oğu şeyide biliyorum..tabi burda olmamızın bi amacıda iyi ortam olup birbirimize yardımcı olmak..ayrıca gs vision 12 cc lik aracım var {SMILIES_PATH}/smiley.gif

herkeze iyi forumlar

mamstinvey
29-03-2007, 12:00
selam arkadaşlar benimde merakım var ama nerden başlicamı bilmiyorum yeniyim anlicanız sitede yeni artık yardımcı olursunuz

cansung
29-03-2007, 12:14
Elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
Bu arada ben Cansun , Mersinde yaşıyorum özellikle uzaktan kumandalı uçaklar konusunda derin bilgilere ve tecrübelere sahibim. 1-1.5 yıl gibi bir süredir de model arabalarla uğraşıyorum, ilk önce HPI RS4 ile başladım bu hobiye şimndi Serpent 710 aracım var. Serpent bana arabalar konusunda çok şey öğretti {SMILIES_PATH}/smiley.gif

stingray
29-03-2007, 19:01
Selamlar arkadaşlar.Ben Ege KUMCU.Adanadayım.Herkese iyi günler dilerim.

ozangen
29-03-2007, 19:22
Selamlar;
Satılık Chipmunk var ilgilenen olursa {SMILIES_PATH}/smiley.gif

rapor
29-03-2007, 21:47
pek anlamam ama..şu insan boyunda olanlardanmı {SMILIES_PATH}/smiley.gif

ozangen
30-03-2007, 14:39
Uçak resimdekidir. Sahibi EGE KUMCU'dur.

jön
05-04-2007, 13:04
Ben Yusuf. Adanada yaşıyorum ve hpi rs4 18ss+ aracım var daha rodajını yapmadım. Sitenizde hayırlı olsun. Bol nitrolu günler.

murat
16-05-2007, 06:04
Slm ben İstanbul’da oturuyorum yaklaşık iki senedir modelcilik işiyle uğraşıyorum
Serpent 705 , tamia TT-01 ve mini z mr1 var en kısa zamanda bir adet offroad edinmeyi düşünüyorum . hepinizle danışmak güzel.

ceyhun
31-12-2007, 09:59
merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza
ben heli tutkunuyum elektrikli walkera 22 e helim var elektrikli nikko araba birde rc yelkenli anlicanız biraz karmaşa yaşadım ama heli benim için tutku oldu yeni öğrendim mersinde bu aktivitenin başladığını paylaşımlarınızı bekliyorum ve lütfen aktivite haberleri.

cansung
31-12-2007, 12:27
Memnun olduk Ceyhun enn yakın zamanda aktivitelerden haber dar edeceğiz sizleri, Haftaya Pazar muhtemelen On Road araba aktivitesi yapacaz {SMILIES_PATH}/smiley.gif.

İyi Yıllar Hepinize

emrahdeniz
01-02-2008, 17:51
Merhaba Arkadaşlar,

Askerde olduğum süre içerisinde yaptığınız aktiviteleri takip edemedim, ama sonunda geri döndüm. Ben de Off Road (Savage 25), On Road (Hpi RS4) arabalara ve teknelerle uğraşıyorum. Daha önce Adanalı arkadaşlarla birkaç buluşmaya da katılmıştım.

Uçaklar ve helikopterlerle pek uğraşmasam da üniversite'deki en yakın arkadaşımla beraber uçak uçurup, helikopte parçalamışlığımız var {SMILIES_PATH}/smiley.gif

Askerlik süresince arabalara ne olmuştur bilmiyorum artık, yatmaktan çürümedilerse en yakın zamanda tekrar ayağa kaldırıp aktivitelere katılmak istiyorum. İlk aktivitede mutlaka ben de olacağım.

cansung
01-02-2008, 18:24
Memnun olduk emrah ,hoşgeldin , umaım en kısa sürede bir organizasyon yaparız.

bbbozca
05-02-2008, 13:04
sevgili Murat,
Ceyhun,
Emrah,
hoşgeldiniz.yanıtlamam biraz uzun olsade selamınızı almak,selam vermek çok güzel.
formların bu yanı çok hoş.Ortak değerleri,uğraşıları olan insanları bir araya getirebiliyor...!!!

28-04-2008, 03:46
Herkese Merabalar.
Ben de 21 yıllık 1 adet Eren, Mersinden.. 1 kaç hafta öncesine kadar mersinde modelcilikle uğraşan kimseler olmadığını düşünüyordum fakat bu platform beni hem yanılttı hem şaşırttı ;D ;D her türlü aktivitelerinizde beni bilgilendirirsiniz çok mutlu olurum.
Ha bide Mersinde ikamet eden hoca arıyorum şu sincabı uçurmam için bana eğitim verebilecek biri... {SMILIES_PATH}/rolleyes.gif iyi eğlenceler,

mailto:erenkaratas@hotmail.co.uk << bu da yaazışma adresim