PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayarlı Ball-Link

pcokum
02-03-2009, 08:55
Helikopterlerde ball-link ayarını sökmeden yapmayı sağlayan titanyum ball-link takımı.

[Sadece Kay

altuu
08-03-2009, 17:51
çok zekice hazırlanmış ama sonuç olarak içi içe geçene parçalardan oluşuyor ve yüksek merkez kaça maruz kalan bir parça. Acep sorun çıkarır mı ? Ya da belki 450 class modeller için ideal olabilir ::)

Abi linkini hazır vermişken bir iki tane sipariş de ver; gözümüzle görerek de inceleyelim ;D

pcokum
08-03-2009, 19:59
Altuğ sorun çıkaracağını sanmıyorum. Metal kısım titanyumdan imal edilmiş. E-Sky King 2 ler için üretilmiş. 450 sınıfı helilerde sorun çıkaracağını sanmıyorum. Kullanımı oldukça kolay. Bu siteden yapacağım ilk siparişimde bir takım getirtmeyi planlıyorum. O zaman güzel bir şekilde inceler, işkence gibi bir teste alırız. ;)

altuu
28-03-2009, 02:32
Abi hiç bu parçadan sipariş verdin mi? Merak ediyorum; eğer işe yarar bir parçaysa, bu parçayla ilgili kötü emellerim var da ;D

pcokum
28-03-2009, 10:10
Altuğ, bu siteden henüz hiç alışveriş yapmadım. Ama aklımda. İlk fırsatta alacağım bu zımbırtılardan. Bir iki siparişimdaha olacak pil v.s. onlarla birlikte getirtirim.

altuu
29-03-2009, 22:30
tamamdır abi. dediğim gibi merak ettim parçayı, kullanmayı düşündüğüm farklı yerler var. çünkü resimlerden anladığım kadarıyla ortasında bir alyan hareketiyle boy ayarlaması yapılabiliyor; farklı yerlerde de işe yarayabilir. ama önce bi görelim...
ilk söyleyen sizdiniz abi; ilk kurban da siz olun o halde ;D ;D