PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar

greeweb
20-04-2009, 09:45
Daha önce kendi çapımda köpük kanatlı fırça motorlu kendi halinde super cub üstten kanatlı uçağımla mersin marina da uçurmaya çalışmış isemde uçağın kontrolünü kaybebip fezaya doğru hızla yol alırken ben, çevredeki insanlara rezil rüsva olmuş :-X ve nasıl olup da anlamadığım, sanırsam ilahi güç benden yana olup rüzgarın da etkisiyle geri dönen uçağımı marinaya büyük üstün çabalarım sayesinde indirmeye çalışırken duvarın dibinde birasını demlenen iki amcanın içinde bulunduğu bir arabaya çarpmış ve sorhoş abilerin "ben bu uçağı sana vermem ya bana gelseydi" diye el koymaya çalıştığı, güç bela sarhoş abimizi ikna edip benim köpük kanatlıyı kaptığım gibi çevredekilerin bakışlarına aldanmadan oradan ayrıldığım ve eve döndüğümde uçağı rafa kaldırıp bir daha uçurmamaya karar verdiğim günden sonra uçuşu aklımdan çıkarmaya çalışırken bu forumu güzide arama motoru google den bulup ilk buluşmama gittiğimden bütün korkularım, kaygılarım, paniklerim son buldu, buluşmaya gittiğimde gayet sıcak bir ortam vardı Murat Hocam sağolsun teknik olarak bilgilendirmede çok yardımcı oldu, kendisine sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum, pervanem elime ulaştığımda kaptığım gibi piste gidicem, sizlerin ve hocalarımızın sayesinde kırımsız bir uçuş olacak, eminim. ;)

Tarsus da ikamet ediyorum, Tarsus adliyesi ağır ceza mahkemesinde çalışıyorum, burada olan arkadaşlar varsa tanışıp kaynaşıp buluşmalara birlikte gidebiliriz. kırımsız uçuşlar

mozeren
20-04-2009, 10:01
Sevgili Oğuz,

Öncelikle seninle tanışmaktan ve aramızda görmekten çok mutlu olduk. Hafta sonu da dediğimiz gibi bizde köpük kanat uçaklarla başladık, ama bu bir tutkudur, gerçekten seviyorsan insan hep daha fazlasını istiyor. Bu konuda hiç şüphen olmasın, Mersinde bu işle uğraşan harika bir gurubuz sana hertürlü desteği teknik olsun eğitim olsun seve seve sağlarız. Bu hafta sonu ben ve Barlas Ankara'dayız ilk fırsatta uçağın ile beraber görüşmek üzere.

Sevgiler

Murat Özeren :)

pcokum
20-04-2009, 10:05
Sevgili Oğuz;

Öncelikle foruma hoşgeldin demek istiyorum. Tatsız bir başlangıç yaşamış olmana rağmen hobiden soğumamış olman, senin bu hobiden ilerleme arzunu yansıtıyor. Mersindeki modelcilerin buluştuğu bu forumda herkes bilgileri dahilinde sana seve seve yardım edecektir. Bundan eminim. İçin rahat olsun.

Kazasız kırımsız uçuşlar dilerim.

baytacoglu
20-04-2009, 10:27
Sevgili Oğuz,

Koca bir futbol sahasında tribünlere çakma becerisini gösterdiğimiz köpük uçaklarımızın kırıklarını topladığımız günlerin üzerinden sadece birbuçuk yıl geçti ama şu anda koca patlar motorlularla akrobasinin neredeyse tamamını yapıyoruz.

Hiç şüphen olmasın ki sen ne kadar gayret gösterirsen buradaki ekip de en az o kadar gayretle sana yardımcı olacaktır.

Uzun soluklu bir modelcilik yaşantın olması dileklerimle hoşgeldin diyor, kazasız kırımsız uçuşlarda buluşmayı diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

greeweb
20-04-2009, 10:36
Sayın Murat Hocam,
Sayın Pınar Hocam,
Sayın Barlas Hocam,

Benim modelcilik heyacanıma karşılık sizlerin yardımsever tavrı inanın beni daha da çok heyecanlandırıyor, bu uçakları uçurmak sizlerinde yaşadığınız deneyimlerde sabit olmak üzere başta kolay bir iş değil, ama sizin, bizleri uçuş konusunda teknik ve eğitim olarak bilgilendirme ve yardımlarınız sayesinde bu zor olanı daha kolay aşacağımızı düşünüyorum, bu kadar zor ve zevkli olan bir hobide birilerinin elinizden tutması kadar güzel birşey yok, :) heleki ki Mersin gibi imkanların kısıtlı olduğu bir yerde, hepinize teşekkür ediyorum iyiki varsınız :) buluşmayı iple çekiyorum

_______
Oğuz

cansung
20-04-2009, 17:20
Mersin modelcileri yardımlaşma konusunda çok şanslı :)
Aramıza hoşgeldiniz.

altuu
20-04-2009, 20:04
Sevgili Oğuz;
Aramıza hoşgeldin. Durum gösteriyor ki; çoğalıyoruz :)

Sanırım ekibimizin sıcak kanlı, yardımsever ve samimi oluşunu görmüşsündür.
Ekibin diğer üyelerini de gördükçe fikrin değişmeyecek, emin olabilirsin... ;)

Kötü bir başlangıç olmuş, ama Pınar Abi'nin de söylediği gibi hala devam etmek istemen bence uzun soluklu olacak bir modelcilik kariyerine işarettir.

Umarım yakında görüşürüz ve teknik bilgi, muhabbet, dostluk, alış-verişini başlarız... ;)

bbbozca
20-04-2009, 22:48
Oğuz kardeşim,
aramıza hoş geldin.
aramızda en kısa zamanda da bilgini artırıp gökyüzüyle buluşacağına eminim.Ben de aslen tarsusluyum.Tarsusa gelişlerimde kısmet olursa,imkanın olursa bir çayını içerim.

greeweb
21-04-2009, 09:31
Sevgili BAHADIR,
Sevgili Altuğ
SevgiliCANSUN

Hepinizin yardımsever ve kardeşçe karşılamasına karşı hoşbuldum diyorum :) Murat, Pınar ve Barlas hocamla tanışma fırsatını buldum, sizlerle tanışmak için ilk buluşma için sabırsızlanıyorum, sizden öğreneceğim çok şey var, Bahadır hocam Tarsusa yolunuz düşsede düşmesede ilk tarsusu ziyaretinizde çayımı içmeye bekliyorum ;)

nihat
21-04-2009, 16:17
Oğuz Bey,

Aramıza hoşgeldiniz.Ekibimize bir kişinin daha katılığını görmek mutluluk verici.Umarım en kısa sürede sizinle tanışıp uçuşlarınızı izlemeye başlarız.

Nihat

sarıkaya
21-04-2009, 16:36
Oğuz bey hoşgeldiniz.
Tarsus lular bayağı arttı.(Bende Tarsus luyum)

cansung
24-04-2009, 19:44
Oğuz bey hoşgeldiniz.
Tarsus lular bayağı arttı.(Bende Tarsus luyum)

Hemşeri dayanışması :) Bende Tarsusluyum.