PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : surgeon (barlas hocamın yahoodaki mersin uçuşları çekimleri)

bbbozca
22-06-2009, 15:15
[Sadece Kay

Barlas hocamın eline sağlık.onun yahoo videodaki toplu videolarının linki üstte.
bir çoguda ayrı başlıklar altında burada yer alıyor.
uçuş alanı mersin/turkey

baytacoglu
22-06-2009, 20:57
Sağol hocam, elden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Barlas.

pcokum
22-06-2009, 21:35
Barlas Hocam, videoların derlenip toparlanması çok iyi olmuş. Emeğinize sağlık. Vallahi bir taraftan gıpta ile bakarken, diğer taraftan da şahsen mahçup olmuyor da değilim. Keşke bende video çekip ekleyebilsem. Ama yapabileceğim bir şey var. O da kendi çapında profesyonel olan fotograf makinamı getirip, filoya yeni katılan yada daha önce fotografı çekilmeyen modelleri fotograflamak olabilir.

bbbozca
22-06-2009, 21:38
Barlas Hocam, videoların derlenip toparlanması çok iyi olmuş. Emeğinize sağlık. Vallahi bir taraftan gıpta ile bakarken, diğer taraftan da şahsen mahçup olmuyor da değilim. Keşke bende video çekip ekleyebilsem. Ama yapabileceğim bir şey var. O da kendi çapında profesyonel olan fotograf makinamı getirip, filoya yeni katılan yada daha önce fotografı çekilmeyen modelleri fotograflamak olabilir.

un var, şeker var e daha ne duruyorsun

baytacoglu
22-06-2009, 21:50
Bizim için büyük bir mutluluk olur. :)

Barlas

pcokum
22-06-2009, 21:50
Daha önce bu şekilde bir teklifte bulunmuştum. Teklifin içeriği daha genişti aslında. Modelleri fotograflayıp bir metinle tanıtmak şeklindeydi. Nihat'ın Calmato'sunu fotograflamış, fotograflar Nihat'ın güzel ve detaylı anlatımıyla forumda yayınlanmıştı. O teklifim hala geçerli tabiki ama sadece fotograf çekimi de olabilir elbette. Son aylarda makinayı filan unutmuştum. Şimdi bu konuyu okuyup, video çekememe konusundaki düşüncelerim, fotograf makinasını tekrar hatırlamama neden oldu.

Fotograf çekimi açısından üniversite daha uygun olacağından, bir üniversite buluşmasında fotograf makinasını getireceğim. Hatta benim Classic EP nin bile fotografları yok. Bahaneyle onunda fotografları da çekilmiş olur.