PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depron Hydrofoam için 8x6 pervane

ahmetcan44
19-08-2009, 20:59
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım hydrofoam'un pervanesini ilk denemelerimden sağ çıkaramadım :) Bu ürünü temin edebileceğim yerleri ya da kişileri söyleyebilir misiniz? 8x6'lık bir pervane lazım. Bu işte yeniyim, pervanem 3 kolluydu. 8x6 3 kollu olması gerekiyor 8x6'nın. 2 kolluları da var diye biliyorum. Özellikle internetten alışveriş olursa sevinirim. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

baytacoglu
20-08-2009, 00:25
Ahmet bey,
8x7 3 palli pervane oldukça zor bulunan bir pervane. Onun muadili 9x7 pervane ancak pervaneniz bir slow flyer pervanesi mi yoksa standart bir elektrikli motor pervanesi mi tam olarak ayırım yapamadım.

Bu boyutta pervane için [Sadece Kay ([Sadece Kay) sitesini bir deneyin. Orada 8-9 çaplarındaki elektrikli pervaneler bulunuyordu. Belki hala daha vardır.

[Sadece Kay adresinden de THK sitesine ulaşarak motorlar başlığı altında pervaneler - obaklar alt başlığında en altta 8x6 3 palli Cessna pervanesi bulunabilir.

Kolay gelsin

Sevgiler

Barlas.

ahmetcan44
20-08-2009, 02:49
Barlas Bey ben iletişim adresinizi Windows Live Messenger'a ekledim. Sakıncası yoksa oradan görüşebilir miyiz?