PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CESSNA ÜZERİNDEN VİDEO

baytacoglu
04-10-2009, 23:45
Arkadaşlar,

Bugün yaptığımız çekimlerden ne azık ki sadece ilk çekimi kurtarabildik.

Havada Pınarın uçak zaman zaman görüntüye giriyor.

İyi seyirler

Sevgiler

Barlas.

[Sadece Kay

Mehmet Can TUĞAN
05-10-2009, 00:59
Barlas hocam çok güzel bi uçuş ve video ellerinize sağlık muhteşem olmuş.
Üniv. de üstten görmüş olduk :D

baytacoglu
05-10-2009, 12:24
Barlas hocam çok güzel bi uçuş ve video ellerinize sağlık muhteşem olmuş.
Üniv. de üstten görmüş olduk :D

Mehmet Can, sağol.

Ama her çekim bir sonraki çekim hakkında ipucu veriyor. Bu kez Üstten kanatlı elektrikli bir uçakla çekim yapmaya çalışacağım. Sanıyorum o daha iyi olacak.

Sevgiler

Barlas.

encore
05-10-2009, 15:17
Görüntü açısı çok güzel olmuş. Titreşim işi bozmuş. Size katılıyorum, elektrikli ile bu iş daha verimli olacak. Hafta sonu elektrikli ile deneriz. Videonun
iniş faslı çok güzel olmuş, uçağın içindeymiş gibi his veriyor.

Saygılar.

Safa.

baytacoglu
05-10-2009, 18:56
Görüntü açısı çok güzel olmuş. Titreşim işi bozmuş. Size katılıyorum, elektrikli ile bu iş daha verimli olacak. Hafta sonu elektrikli ile deneriz. Videonun
iniş faslı çok güzel olmuş, uçağın içindeymiş gibi his veriyor.

Saygılar.

Safa.

Bugün ben de Murat'a aynı şeyi söyledim. Tam Flight Simulator oyunundakinin gerçeği gibi dedim.

Sevgiler

Barlas

pcokum
05-10-2009, 22:51
Barlas Hocam elinize sağlık, güzel çekimler olmuş... Yalnız ben hala pusher tip elektrikli bir uçak konusunda ısrar ediyorum :) Öyle bir çekimi izlemeye doyamayız... Bu arada kamera düzeldi mi?

baytacoglu
06-10-2009, 16:14
Barlas Hocam elinize sağlık, güzel çekimler olmuş... Yalnız ben hala pusher tip elektrikli bir uçak konusunda ısrar ediyorum :) Öyle bir çekimi izlemeye doyamayız... Bu arada kamera düzeldi mi?

Pusher elektrikli konusunda hak veriyorum sana. Sanırım en temiz görüntü onlarda olacaktır.

Kamera düzeldi gibi görünüyor. Ancak ne yazık ki stand by'a alamadığımdan doğrudan off yapmak zorunda kalmıştım dolayısıyla son çekim güme gitti.

Sevgiler

Barlas.