PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana'dan merhabalar

burak_elif_
10-10-2009, 08:08
Son 1 yıldır Model ucaklarla ilgileniyorum ama cesaret edipde bir model alamadım çünkü bir türlü karar vermedim. kime sorduysam onu değil bunu al diyorlar ve özellikle kırımdan çook korkuyorum. Bu dönemlerde cesaret geldi ve adanada ucak ve helikopterle ilgilenen arkadaşlarla tanşıp bana ucak ve helikopter tercihinde yardımcı olmalıarını istiyorum..

Çünkü uçak ve helikopter alacak olsam ayarlarını yapabileceğimi sanmıyorum bu yüzden deneyimli arkadaşlardan yarcım almak istiyorum

Adanadaki arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum
Burak_elf_@hotmail.com

baytacoglu
10-10-2009, 21:47
Burak, selamlar,

Adana'daki arkadaşlardan bu forumu takip eden sadece birkaç kişi var o yüzden sana buradan cevap vereceklerini sanmıyorum.

Adana'da sana yardımcı olbilecek kişilerin başında sanıyorum aynı zamanda Zetmodel hobi dükkanının sahibi de olan sevgili Teoman Özbelli ve yine onun yakın arkadaşlarından sevgili Ege Kumcu olacaklardır.

Teoman beye [Sadece Kay ([Sadece Kay) adresinden ulaşabilirsiniz. Sitede dükkanın telefon numarası da olacak. Yeri de stadyumun yanında, son derece merkezi.

Yolun Mersin'e düşerse biz de elimizden geleni yaparız. Sonuçta alacağın her model için bir de bütçe ortaya koymak gerektiğinden hem fiyat hem de fiyat karşılığı alınabilecek en optimum konfigürasyon üzerinde çalışmak ve karar vermek gerekir diye düşünüyorum.

Modelciliğinin daim olması dileklerimle,

Sevgiler

Barlas.