PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17-18 EKİM 2009 BULUŞMALARI

baytacoglu
15-10-2009, 17:35
Sevgili arkadaşlar,

Son dakikada meydana gelen bir değişiklikten dolayı benim yurt dışı kongreye gidişimi iptal ettim. Bu hafta sonu buralardayım.

Uçuş yapmak için zamanım olabilecek gibi görünüyor. Eğer kimse gelmeyecekse ben kısa süreliğine üniversite sahasına gideceğim. Pazar biraz daha müsait gibi.

Haberleşelim.

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
17-10-2009, 19:53
Yarın bir aksilik olmazsa 09.00 gibi üniversite sahasında olacağım.

Barlas

nihat
18-10-2009, 21:18
Bu sabah bende sahadaydım.Bir yandan sohbet ederken bikaçta resim çektim.

[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)[Sadece Kay ([Sadece Kay)

Sevgiler
Nihat

baytacoglu
18-10-2009, 21:38
Sevgili Nihat,

Ellerin dert görmesin. Süper güzel resimler çekmişsin. Çok beğendim.

Eğer bunları zipleyip bana bir de mail adresime (baytacoglu@gmail.com) gönderebilirsen resim arşivime atacağım.

Tekrar teşekkürler.

Sevgiler

Barlas.

cansung
18-10-2009, 22:18
Elinize sağlık özlemişim :)

nihat
19-10-2009, 15:52
Barlas Abi

Teşekkür ederim.Beğindiğinize sevindim.Dosyanın boyutu büyük olduğu için mail ile atamadım.Ancak ziplenmiş şekilde upload ettim.Bu linkten indirebilirsiniz.
[Sadece Kay

Cansun Abi

Teşekkür ederim.

Sevgiler
Nihat

baytacoglu
20-10-2009, 00:38
Sağol Nihat, çok teşekkürler.

Sevgiler

Barlas.