PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba

berdal
22-10-2009, 23:13
yakın bir zaman önce mesleki yaşantımı sürdürmek için taşındığım sivastan bütün modelcilik tutkunlarına merhaba. uzun zamandan bu yana hayellerini sürdürdüğüm ancak simdiye kadar bir türlü fırsat bulamadığım model ucak tutkumu sivasta gerçekleştirebilmeyi arzulayan bir pilot adayıyım. birkaç aydır hangar 9 modeli eğitim uçağı olan bir arkadasımla hem uçuş teknikleri hem modelcilik üzerine küçük denemeler yapıyoruz. arasıra yaşadığımız kırımlı kazalar olsa bile hala hevesimizin kırılmadığını tersine modelcilik üzerine birçok değerli tecrübe edindiğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. bu hobinin güçlükleri aşıldığında ne kadar keyifli bir uğraş olduğundan bahsetmeye gerek yok sanırım. biz sivasta yaşayan birkaç meraklı, imkanların oldukca sınırlı olduğu bu kentte böylesine keyifli bir hobinin yaygınlaşması gerektiğini düşünüyoruz. yakın gelecekte eğer başarabilirsek üniversite bünyesinde bir klüp kurmayı hayal etmekteyiz. adanadan Teoman Özbelli beyin aracılığıyla ulaştığım sayın Barlas hocama, konuyu kendisine actığım zaman gösterdiği ilgi ve yakınlıktan dolayı cok cok teşekür ediyorum. kendilerinin yönlendirmesi ile katıldığım bu yeni ortamda değerli paylaşımlar yaşamayı umuyor bütün modelcilere kırımsız günler diliyorum.
Barış Erdal
Cumhuriyet üniveristesi güzel sanatlar fakültesi müzik bölümü.