PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5-6 ARALIK 2009 Buluşmaları

baytacoglu
02-12-2009, 10:02
Arkadaşlar :'(

Hafta sonu için hava raporunu veriyorum:

Cumartesi 19 Derece, Sağnak yağışlı, rüzgar Kuzeyden 15Km / saat hızında

Pazar 19 Derece, Sağnak yağışlı, rüzgar Kuzeydoğudan 17Km / saat hızında :'( :'(

Bu durumda gözyaşlarım yağmura karışır :'(, uçuşlar haftaya taşınır, avuçlarım kaşınır da kaşınır, elden ne gelir dostlar, zorunlu istirahat yapılır.

Sevgiler

Barlas :'( :'(

mozeren
02-12-2009, 13:52
Bakım onarım haftası ama fırsatta kollarız ;)

Murat

mnevzat
02-12-2009, 16:42
Hava raporu için teşekkürler..

Mehmet Can TUĞAN
02-12-2009, 19:21
Bu kötü oldu yaa :( bnde uzun zamndır uçuş yapamıyordum..

encore
03-12-2009, 16:10
Uçaklara yağmurluk giydirip uçursak olmaz mı ? ;D

Sevgi ve saygılarımla.

Safa.

pcokum
03-12-2009, 17:02
Kantların ucuna da eldiven takalım. ;D

baytacoglu
03-12-2009, 17:50
Valla ne diyeyim,

Görüyorsunuz un yağ şeker var da helvaya geçemeyiyoz.

Ben yine de Cumartesi sabah eğer yağış yoksa sahayı bir yoklarım gibi geliyor ama bakalım...

Sevgiler

Barlas.

RCentrino
03-12-2009, 21:57
Cumartesi yağışlı olucak ama pazar günü yağış olmayacak sadece rüzgar var. Öyle yazdı televizyonda ben yeniyim saat kaçta pazar günkü buluşma yazarmısınız ?

Şahin

pcokum
03-12-2009, 21:59
Bu hafta sonu yağış olsa da olmasa da ben yokum maalesef. Hafta sonumu montajla geçirmeyi planlıyorum. Kısmetse bir sonraki hafta sonu rodajla yanınızda olacağım.

encore
04-12-2009, 03:40
Sn. Şahin, öncelikle aramıza hoşgeldin diyorum.
Buluşmalar genellikle sabah 08:30 da başlıyor. Katılım durumuna ve hava şartlarına göre göre öğle saatlerine kadar devam ediyor. Ama anlaşılan bu hafta sonu
yağmur ne zaman müsade ederse o zaman olacak gibi.

Safa.

RCentrino
04-12-2009, 14:54
Hoşbulduk tam saatleri yazılırsa buraya gerçekten çok iyi olur. Çünkü saat 8:30 dersiniz mesela cumartesi günü gelebilirim veya 13:00 dersiniz gelenem sizden ricam her buluşmanın kaçta başlayıp kaçta biteceginini yazmanız benim gibi yeni üyelere hem yardımda bulunmuş olursunuz hemde gelip o kadar saat orada beklemeyiz :)

baytacoglu
04-12-2009, 16:25
Sevgili Şahin,

Sitede henüz yeni olduğun için uygulamayı bilmemen normal.
Buluşmalar için kesin yer ve saat genellikle Cuma akşamları belli oluyor.
Özellikle Üniversite buluşmaları ben ve Murat'ın varlığında gerçekleştiriliyor çünkü ikimiz de üniversite personeliyiz ve anack bizim orada olmamız kaydıyla uçuş yapılabiliyor aksi taktirde dışarıya açık değil. Biz de Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı öğretim üyesi olduğumuz için kesin durumumuzu ancak Cuma akşamı bildirebiliyoruz. Bugüne kadar hiçbir arkadaşımın orada bizi beklediği vaki değildir. Her zaman önceden buluşulup buluşulamayacağından haberdar olmuşlardır. Bizim gelemeyeceğimiz zamanlarda da uçmak istyen her arkadaşım Halkkent pistini sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir.
Bu yüzden rahat olabilirsin. Siteyi takip etmen yeterlidir. 8)

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
04-12-2009, 22:06
Sevgili arkadaşlar,

Murat ve ben eğer yağmur yağmıyor olursa sabah saat 08.30 gibi üniversitede olacağız. Havanın müsaade ettiği kadar uçar günü tamamlarız.

Sevgiler

Barlas.

encore
04-12-2009, 22:10
Barlas Hocam,
Yarın sabah için pek umut yok gibi. :'(
Yeni model yapmak için fırsat ;)
Ama gün ışığı varken yağmur ne zaman durdu, ben sahaya hücum ;D

Safa.

encore
05-12-2009, 15:31
5 Aralık 2009 sabahı Barlas ve Murat Hocam yağmur olmayınca erkenden gelip uçuşlar yapmışlar. Ben 9:30 da sahadaydım. Birer sorti onları izledim, bir sorti de ben uçuş yaptım, yağmur başladı saat 10:00 da ayrıldık (kaçtık ;D). Oldukça şiddetli yönü değişken bir rüzgar vardı. Az oldu ama tatlı oldu.

Safa.

pcokum
05-12-2009, 16:29
Kısa da olsa uçabildiğiniz için sevindim. Ben hala montajla uğraşıyorum. Yarına yetişmez sanırım. Haftaya hava müsait olursa rodajla yanızda olurum.

ruzgar
05-12-2009, 18:55
pınar abi merhaba kolay gelsin yeni modelinizi topluyorsunuz sanırım nasıl bir model altan kanatlımı?

ruzgar
05-12-2009, 19:02
safa,murat,barlas hocalarım yarın yani pazar günü uçuş varmı?
saygılar burçin.

ruzgar
05-12-2009, 19:10
kararlar son dakikalarda belli oldugu için yazdım, yeni bir modli şuan bitirdim elektirikli bir trainerim var nasıl uçacak çok merak ediyorum sizlerle denemek ve paylaşmak büyük zevk yanlız olmaktan pek keyif almıyorum.
sevgiler burçin.

baytacoglu
05-12-2009, 21:38
Valla çok tatlı oldu hocam, rüzgarda uçuş bizim için de güzel bir deneyim oldu.

Gerçek modelciler belli oldu. ;D ;D ;D

Yarın sabah da aynı şekilde olması halinde başka bir aksilik yoksa yine üniversite sahasında oluruz inşallah. Diğer taraf çoktan çamur deryasıdır.

Görüşmek dileğiyle

Barlas :)

pcokum
06-12-2009, 02:42
pınar abi merhaba kolay gelsin yeni modelinizi topluyorsunuz sanırım nasıl bir model altan kanatlımı?

Merhaba Burçin, şu anda alttan kanatlı Spor/Akrobasi giriş modeli olan Phoenix Dolphin 40 topluyorum. Gecenin bu saatinde belki yarına yetişir diye bir gayret evdeki atölyemde çalışıyorum.

baytacoglu
06-12-2009, 07:07
safa,murat,barlas hocalarım yarın yani pazar günü uçuş varmı?
saygılar burçin.

Burçin,

Bugün yağmur çok gibi ama biz yine de 8.30 gibi bir sahanın durumuna bakmayı düşünüyoruz.

Barlas.

mozeren
06-12-2009, 08:37
Pazar sabahı gene bir boşluk bulursak uçarız ben 08.gitmeyi planlıyorum

Murat ;)

mozeren
06-12-2009, 12:57
Bu hafta sonu saat 8.30-10 arası hava bize müsade etti ve Barlas'la beraber uçtuk eh haftalık dozumuzu aldık bize yetti. Herkese iyi haftalar

sevgilerle

Murat :)

baytacoglu
06-12-2009, 15:00
Oldukça heyecanlı ve hareketli uçuşlar oldu. Gerçi Ramazan Pazar gününü İMUK pistinde geçirdi ama biz de boş durmadık.

Herkese iyi haftalar.

Umarım önümüzdeki hafta sonuna hem Pınar hem de Cengiz beyin uçakları hazır olacak.

Sevgiler

Barlas.

ruzgar
07-12-2009, 13:27
merahaba barlas ve murat hocam pazar günü zorlu hava şartlarında uçmanız çok iyi,haftaya kalabalık olacagını tahmin ediyorum bende kendi el yapımı modellerimle katılmak istiyorum hahta sunu görüşmek dilegiyle. sevgiler
burçin

cansung
07-12-2009, 14:08
Oldukça heyecanlı ve hareketli uçuşlar oldu. Gerçi Ramazan Pazar gününü İMUK pistinde geçirdi ama biz de boş durmadık.

Herkese iyi haftalar.

Umarım önümüzdeki hafta sonuna hem Pınar hem de Cengiz beyin uçakları hazır olacak.

Sevgiler

Barlas.

Ramazan abiyle birlikte imukta güzel bir pazar geçirdik :)