PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HK 450 Setup

cansung
02-12-2009, 16:51
Arkadaşlar aylar önce aldığım heliyi halen uçurmadım :( %95 topladım ama ayar yapmadım bu konuda yrdım lazım olacak, hayatında heli setupı yapmamış biri olarak bayağı zorlanacağım herhalde, bugün pitch gauge aldım ona göre yardım bekliyorum sizlerden :)

Müşteri Şikayeti:Bu konuyla ilgili alışveriş yaptığım technomodel ile görüşmüştüm bana 75 liraya yaparız demelerine karşın geçen gün yaptırmak istediğimde bizden almadığınız bir ürünü 125 liraya yaparız dediler neyse onlarda haklı serbest piyasa ,neyse bir müşteri kaybettiler ,artık Wildcat yakıtda kullanmayacağım onların sattığı ürünleri mecbur olmadığım sürece almayacağım !!! >:( >:( >:( >:( >:( >:(

cansung
03-12-2009, 09:38
Sonuca az kaldı ,yavaş yavaş setup'ı bitireceğim altı üstü küçük bir elektrikli :) Dün akşam telefonda Bahadırında yardımlarıyla bir takım ayarlar yaptım gerisini evin içinde deneme yanılmayla buldum :) ama aniden ESC yandı :( neyseki Barlas abide yedek varmış ondan alıp denemelere tam gaz devam .

pcokum
03-12-2009, 17:59
Cansun bey hayırlı olsun. HK montajı ile ilgili siteye video tutorial linki koymuştum. İşinize yarayabilir. Montaj ve ayar konusunda da doğrudan T-Rex kılavuzundan faydalanabilirsiniz. Bire bir aynılar.

cansung
03-12-2009, 18:11
Teşekkürler çok önce almıştım ama ancak vakit buldum, şu yanan esc mi değiştirip ayarları bitireceğim :)

pcokum
03-12-2009, 21:57
Size kolay gelsin, bende az önce benim Falcon'un pal tutucularından birini kırdım. Helikopterin mi var derdin var. :(

baytacoglu
04-12-2009, 10:41
Pınar, geçmiş olsun,

Cansun ESC bugün elinde olur

Sevgiler

Barlas.

cansung
04-12-2009, 10:53
abi teşekkürler :)