PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 9-10 Ocak 2010 buluşmaları

baytacoglu
06-01-2010, 20:55
Sevgili arkadaşlar,

Çocuklara ilgilenmem gerekeceğinden Cumartesi uçuşa katılamayacağım. Pazar da hava yağmurlu görünüyor ama müsaade ederse katılabileceğim gibi görünüyor.

Herkese kırımsız güzel uçuşlar diliyorum.

Sevgiler

Barlas.

Not: Pazar gün yine Halkkentte buluşalım diyorum. Herkes fikrini yazarsa son şeklini verelim.

mozeren
07-01-2010, 12:09
Arkadaşlar Ben bu hafta Mersindeyim ve Cumartesi ve Pazar için Uçuşa Hazırım, Katılım durumuna göre yer seçelim cumartesi katılım az ise üniversite öncelikli, Pazar meteroloji yağmur gösterdiği için henüz ????

Haberlerinizi Bekliyorum,

sevgiler

Murat ;)

caner loğoğlu
07-01-2010, 16:00
mersini bilmiyorum ama burası gunluk gülistanlık yavaş yavaş yaz geliyor ve benimde yazılılarım bitiyor oyuzden bundan sonra full time sizleyim.bu pazar hariç.umarım guzel bi gün olur.

saygılar
caner loğoğlu

encore
07-01-2010, 23:36
Pazar günü çalışıyorum. Cumartesi Üniversite olabilir.

Saygılar.

Mehmet Can TUĞAN
08-01-2010, 11:25
C.tesi benim içinde uygun bnde geliyorum. ;)

ruzgar
08-01-2010, 12:10
arkadaşlar eğer cumartesi sabahı ünüversite de buluşma olursa iş başlamadan 2-3 saat depron modele bende varım.
sevgiler Burçin.

mozeren
08-01-2010, 12:38
Şimdilik çoğunluk üniversiteden yana bu durumumda sabah 8.30 dan itibaren ben üniversitedeyim. Yarın Görüşmek dileğiyle herkese sevgiler

Murat :)

sarıkaya
08-01-2010, 21:22
Murat hocam yarın hava iyi olursa halkkente olalım diyorum.Ben saat 10:30 gibi halkkente olacak gibiyim.Büyük bir aksilik olmazsa Bahadır hocada aynı satte gelebileceğini söyledi.

cengizburma
08-01-2010, 23:32
Cumartesi günü kesinlikle ben de üniversitede yim ama uçamayacağım eşimin tüm görevi var,ben de çocukla ilgilenmek zorundayım, çok üzgünüm. Herkese Kırımsız uçuşlar dilerim.

ruzgar
09-01-2010, 19:33
güzel bir cumartesiydi,bütün gün bayrak bile kıbırdamadı havada çok güzel gidiyor havanın yarında böyle olmasını diliyorum, fakat bu sessizligin arkası fena olmasın :'( buluşma nerede saglanacak merak ettim.

burçin

baytacoglu
09-01-2010, 19:51
Arkadaşlar, bugün göklerle buluşamadım.

Yarın hava da müsaade ederse Halkkent'te buluşalım diyorum. Murat da aynı düşüncede.

Özgürce uçarız inşallah.

Sevgiler

Barlas.

pcokum
10-01-2010, 17:56
Bugün yani pazar günü Halkkent pistinde buluştuk. Katılım çok fazla olmasa da güzel bir uçuş günüydü. Benim Dolphin'i biraz fazla zorladım sanırım. Ama Knife Edge yapabildiğini kanıtladı ;) . Barlas hocam'ın Mustang'ı doya doya seyrettim sonunda. Murat hocamın da Tucano'su alçaktan taciz uçuşlarıyla süperdi. Bahadır hocam Calmato ve Hk-450 si ile ve uzun zamandır firarda olan Sonat da Copterx 450 si ile çok şahane uçuşlar yaptı.

Haftaya görüşmek dileklerimle.

ruzgar
10-01-2010, 20:29
Güzel bir uçuş günü geçirmişsiniz çok hoş olmuş,bende ailemle olma geregi sabah çıkamadım fakat ögleden sonra kanımız gine kurtlandı, çıktım yola hasta yatan safa hocamı kaldırdım yatagından ;D üniversitenin yolunu tuttuk, Safa hocamın yeni yaptıgı altan kanatlıyı bugün uçurmak nasip oldu, modele şimdilik bir isim bulamadık fakat ne komut versek yapıyor çok başarılı olmuş elinize salık hocam, videolarını sanırım yarın izleriz.

baytacoglu
11-01-2010, 10:22
Safa hocam,

Tekrar geçmiş olsun. Sürpriz uçağı ilk Burçin görmüş oldu.

Elinize sağlık.

Saygılar

Barlas