PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23-24 Ocak Buluşmaları

mozeren
19-01-2010, 18:32
Bu hafta ben Mersindeyim ama Meteroloji iyi haberler vermiyor, hafta sonu umarım uçuşa imkan sağlar, ayrıca Barlas bu hafta sonu akademik izin kullanacağından olmayacak, hafta sonuna daha var ama görünüş o ki imkan olursa üniversitede kaçak bir iki uçuş yaparız görüşmek üzere

Herkese sevgiler

Murat

encore
20-01-2010, 12:36
Bu hafta sonu yağışlı geçecek gibi. :(

Yağış olmazsa üzerinizi kalın giyinip gelin, en azından soğuk olacağı kesin. :)

Safa.

Mehmet Can TUĞAN
21-01-2010, 13:28
İnş. yağmur olmazda iyi bi uçuş yapabiliriz

mozeren
21-01-2010, 14:10
Mehmet , okulun kumandası ve uçak şarjı bende havadurumuna göre haberleşiriz

murat

ruzgar
21-01-2010, 16:32
cumartesi bende katılmak istiyorum. nerdeyiz? hava yağmurluysa , :'( :'( :'(. vallahi.
sevgiler
Burçin.

Mehmet Can TUĞAN
21-01-2010, 18:16
Tamam murat abi.Ben mersın deym zaten havada şiddetli yağmur olmadığı sürece orda olurum

pcokum
22-01-2010, 17:44
Ben şimdilik cumartesi günü yokum. Pazar ise kesin değil daha. Gelemezsem sizlere iyi uçuşlar dilerim.

encore
23-01-2010, 19:04
Bugün öğleye kadar hava yağışlıydı. Öğleyin yağmur durdu ve hava yaz aylarından bir gün gibi açtı. Hemen Pınar Bey'i aradım. Sonra Murat Hocamı aradım. Murat Hocam'ın sahada uçuşta ve yalnız olduğunu öğrenince doğruca Mersin Üniversitesi Stadyumuna gittim.
Stadyuma vardığımda havada akrobatik uçuşlu bir model vardı. Tucano değildi.
Alttan kanatlı trainere de uçuşu hiç benzemiyordu. Bu sırada Murat Hocam güzel bir iniş yaptı.
Ve sürpriz!, Murat Hocam daha önce kırıma uğrayan YAK'ın kanadını alttan kanat trainere monte etmiş. Süper bir model olmuş. Mükemmel uçuyor. Tono lar şahane. Hafif rudder ve elevatör alanı genişletilirse mükemmel bir 3D olacağı kesin.
Bu sırada Pınar bey' de sahaya geldi. O da çok beğendi. Sonra benim son yaptığım elekrikli alttan kanat modeli tek tek uçurduk. Murat Hocam da uçurdu. Çok keyif aldığı her halinden belliydi. (Sanırım depron virüsü çok patojen, hemen bulaşıveriyor) ;D
Murat hocam ayrıldıktan sonra ben ve Pınar Bey uçuşa ve sohbete devam ettik. Akşam 16:30 gibi sahadan ayrıldık. Çok güzel keyifli bir gündü. Darısı başınıza :) :) :)

Safa.

ruzgar
23-01-2010, 21:46
vallahi safa hocam, okurken buluşmaya katılmış kadar mutlu oldum.
bügün çalışırken aklım fikrim sizlerleydi herkezler doya doya uçmuş negüzel :)

Sevgiler Burçin.

caner loğoğlu
23-01-2010, 22:46
dün sabak kalktıgımda hava yamurlu oldugunu gordum oyuzden gelmedim eyer bi aksilik olmazzsa yarın gelecem
saygılar
caner

baytacoglu
24-01-2010, 00:03
Valla ben uzak kaldim mecburen :'(

Simdi Kibris'tayim ve aileyle biraz zaman gecirecegiz insallah.

Hepinize keyifli' kirimsiz ucuslar diliyorum.

Sevgiler

Barlas

encore
24-01-2010, 00:12
Valla ben uzak kaldim mecburen :'(

Simdi Kibris'tayim ve aileyle biraz zaman gecirecegiz insallah.

Hepinize keyifli' kirimsiz ucuslar diliyorum.

Sevgiler

Barlas

Aileyle birlikte memlekette olmanın zevkine hiçbirşey uymaz. İyi tatiller diliyorum Hocam.

baytacoglu
24-01-2010, 23:10
Cok tesekkurler

Barlas

cansung
24-01-2010, 23:23
Abi iyi tatiller ,bende yeni döndüm istanbula ,evde mahsur kaldım heryer kar ve buz :(