PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30-31 Ocak 2010 Buluşmaları

mozeren
25-01-2010, 11:27
Bu hafta sonu cumartesi öğleden sonra Sefa Hocam ve Pınar ile kısmi uçuş dışında Pazar sabahı ben 10 'a kadar uçuş yapabildim ancak hava şartları tatsızdı. Bu hafta sonu maalesef ben yokum, Barlas cumartesi geliyor her halde hava uygun olursa o da pazar günü uçuş düşünebilir. Herkese iyi haftalar 15 gün sonra uçuşlarda görüşmek üzere herkese sevgiler.

Murat :'(

cansung
25-01-2010, 14:18
Bu hafta sonu cumartesi öğleden sonra Sefa Hocam ve Pınar ile kısmi uçuş dışında Pazar sabahı ben 10 'a kadar uçuş yapabildim ancak hava şartları tatsızdı. Bu hafta sonu maalesef ben yokum, Barlas cumartesi geliyor her halde hava uygun olursa o da pazar günü uçuş düşünebilir. Herkese iyi haftalar 15 gün sonra uçuşlarda görüşmek üzere herkese sevgiler.

Murat :'(

Murat abi seni bir türlü arayamadım :( çok yoğun çalıştım ,hatta perşembe günü tekrar Ankaraya gidiyorum bir süre daha orda olacağım, şayet havalar güzel olur ve birkaç gün de izin alabilirsem Mersine kaçacağım :) . Görüşmek üzere.

caner loğoğlu
28-01-2010, 14:50
ben geçen hafta gelemedim iki günde yagışlıydı burası ama siz uçuş yapmışsınız.ALLAH nasıp ederse bu hafta sonu ordayım. umarım yagışlı olmaz.

doganaksu
29-01-2010, 17:17
Bu hafta sanırım pek katılım olmayacak gibi ama ben yarın kısmetse gelmeyi düşünüyorum.

pcokum
29-01-2010, 18:24
Bu hafta ben uçuşta olamayacağım. Hem hava haddinden fazla soğuk hemde uçaktaki servoları değiştirmeden uçurmak istemiyorum. Uçuşa katılacak olanlara iyi uçuşlar dilerim.

caner loğoğlu
29-01-2010, 20:09
malesef bende gelemiyorum kuzenlerim gelecekmiş onlarla olmam lazım size iyi uçuşlar
saygılar
caner

baytacoglu
29-01-2010, 22:31
Gelenler gelmeyenler,

Meteo zaten hava durumunu sagnak yagisli ve de 26km/s hizinda ruzgar diyor. Bu sartlar altinda pek ucmak mumkun oolmayacak gibi ancak ben iki haftadir olmadigimdan yine de firsat buursam en azindan Katana ile bir pilli ucus yapmaya calisirim gibime geliyor.

Sevgiler.

Barlas.

baytacoglu
01-02-2010, 00:34
Sevgili arkadaşlar,

Ne yazık ki hava uçuşa hiç müsaade etmedi ve de ben iki haftadır uçamadım. Ne yapalım, kısmet :'(

Bakalım önümüzdeki hafta sonu şansımız yaver gidecek mi?

Herkese güzel bir hafta diliyorum.

Sevgiler

Barlas. 8)

by_offroad
01-02-2010, 19:14
Merhaba herkese;

Ben forumuma yeni uyeyim.Bır RC OFFROAD aracım var.Fakat bulusma yerının neresı oldugu hakkında bır bılgım yok :(
Sızlerle tanısmak ısterım...

ONAT ARIBAL

caner loğoğlu
01-02-2010, 20:48
merhaba ben caner bende üye olalaı çok olmadı.buluşmalar mersin üniversitesi çiftlik koy kampusu futbol sahasında yapılıyor.hallkkettede bir model uçak pistti varmış ama bana gitmek nasip olmadı.yaz aylrına dogru uçuşlar bu pistte yapılıyormuş.
umarım yararlı olmuştur
saygılar
caner

baytacoglu
01-02-2010, 22:21
Merhaba herkese;

Ben forumuma yeni uyeyim.Bır RC OFFROAD aracım var.Fakat bulusma yerının neresı oldugu hakkında bır bılgım yok :(
Sızlerle tanısmak ısterım...

ONAT ARIBAL

Sevgili Onat Arıbal,

Merhaba,

Bizim forumumuzda ağırlıklı olarak uçak ve heli meraklıları var ancak Mersin'de araba modelciliği yapan daha en az 5-6 kişi daha mevcut. Nadiren de olsa onlar da bu forumda bazen yazıyorlar.

Biz şimdilik buluşmalarımızı Mersin Üniversitesi kampüsündeki futbol sahasında gerçekleştiriyoruz ve Caner'in de dediği gibi yaza doğru Halkkentteki pistimize geçeceğiz. Arabacılar ise genellikle marinada buluşuyorlar.

Biz aramızda olmandan mutluluk duyarız.

Eğer bizimle birlikte buluşmalara katılmak istersen menuniyetle gelebilirsin. Bunun için bu forumdaki buluşmalar başlığı altındaki haberleşmeleri takip etmen yeterlidir.

Sevgiler

Barlas. 8)