PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygun Fiyata Bir Model Helikopter Arıyorum,Önerileriniz..

TeXaS
30-01-2010, 01:28
Herkese Merhaba;
Öncelikle siteye yeni üye olduğum için neyin nerede olduğunu bilmiyorum,yanlış bir yere açtıysam konuyu özür dilerim.

Bursa'da oturyorum ve iç-dış mekan kullanabileceğim ne çok ufak ne de çok büyük,50-80 TL arası güzel ,kullanışlı,stabill bir model helikopter arıyorum...Önerilerinizi bekliyorum...Teşekkürler..!

cansung
30-01-2010, 14:17
Aramıza hoşgeldiniz , öncelikle heliyi içerdemi yoksa dışarıda mı kullanmak istediğinize karar vermelisiniz ,içeride uçabileceğiniz heliler dışarıda uçamaz (Sıfır rüzgarlı hava hariç :) ) dışarıda uçanlarda kapalı alanlar için uygun değildir. aşağıdaki siteyi incelemenizi tavsiye ederim ,en uygun helinizi yurt dışından getirtebilirsiniz.
[Sadece Kay ([Sadece Kay)

baytacoglu
30-01-2010, 21:07
Hoşgeldiniz.

Gerçi bizim aramızdaki heli konusunda en tecrübeli arkadaşımız Bahadır'dır ama yine de ben aşağıdaki linki bir kontrol etmenizi öneririm. Bu 250 ölçekli heli hem içeride hem de çok hafif rüzgarlarda dışarıda da uçabilir.

Tabii sadece kit bu bunun yanında gerekli donanıma da yatırım yapmalısınız.

Hayırlı olsun

Sevgiler

Barlas.

bbbozca
31-01-2010, 02:40
Herkese Merhaba;
Öncelikle siteye yeni üye olduğum için neyin nerede olduğunu bilmiyorum,yanlış bir yere açtıysam konuyu özür dilerim.

Bursa'da oturyorum ve iç-dış mekan kullanabileceğim ne çok ufak ne de çok büyük,50-80 TL arası güzel ,kullanışlı,stabill bir model helikopter arıyorum...Önerilerinizi bekliyorum...Teşekkürler..!

o fiyata temin edebileceğin helikopter "picoz" veya muadili oyuncaklar olabilir.büyük mağazaların oyuncak bölümlerinde bulabilirsin.