PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Phoenix Modeller

mozeren
12-02-2010, 15:01
Arkadaşlar, phoenix modelleri ucuz bir fiyata yıllardır Ankara Hobby time 'dan alıyorduk. Hillal hobby ([Sadece Kay) phoenix pek çok modeli eski bildiğimiz modellerle birlikte 120-140 scale uçaklar satışa sunulmuş, ben ce THK fiyatlarından çok çok iyi hemde bildik tanıdık phoenix kalitesiyle. Bilginize

_stuka_
19-04-2010, 10:31
paylaşım için teşekkürler öncelikle. gercekten de fiyatlar genel olarak güzel (elbette ki hangar9 olanlar değil) phoenix ler gercekten de uygun görünüyorlar. lakin ben scale bir savaş uçağı almayı planlıyorum. THKnın Spitfire ı ya da Zero daha uygun durumda çünkü verdiğiniz linkteki sitede bunlardan birini göremedim :( Hngar9 un Spitfire ı ise tuzlu (ki yine de bir çok model mağazasına göre insaflı bu arkadaşlar) bu modellere uygun THKden daha uygun fiyatla ulaşabileceğim bi ortam denk gelirse beklemedeyim.. müsadenizle alknızda olsun diyorum
modelci arkadaslara tavsiye edilebilecek bir mağaza..
saygılarımla, teşekkürler ..

koray
19-04-2010, 11:00
Hilal hobi çok iyi tanıdıgım bir firmadır. sahibi Erol izci çok degerli bir modelci son 2 senede çok güzel şeyler yapıyor. model fiyatları diger firmalara göre güzel ve telefon edip biraz pazarlık ederseniz nakitte modeline göre elinden gelen yardımıda yapar.

cansung
19-04-2010, 12:45
Erol beyle tanıştım, hatta alışveriş de yaptım, iyi bir arkadaş.