PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Radyo kontrollü Model Uçak Şenliği

mozeren
17-03-2010, 11:14
Sevgili Modelciler,

25 Nisan 2010 Pazar günü Mersin Üniversitesi Spor Klubü ve THK mersin şubesinin birlikte düzenlemeleri ve Mersin Toroslar Belediyesinin katkılarıyla halk kent pistinde yapılacaktır. Şenliğe ayrıca Gaziantep, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adana THK katılımları beklenmektedir. Bu konuda model uçak hobisine gönül vermiş tüm modelcileri bu aktivite içinde görmek bizleri mutlu edecektir.
Saygılarımızla,

Barlas N.Aytaçoğlu- Murat Özeren

doganaksu
17-03-2010, 11:25
Dün Gaziantep Thk'ya çağrıldım.Onlarda bu şenliğe katılmak istediklerini belirttiler.Bunun için neler yapabileceğimizi konuştuk. Kısmet olursa bizde gelmek istiyoruz.Thk gelmese bile biz buradaki arkadaşlarla gelmeyi düşünüyoruz.

zetmodel
17-03-2010, 11:50
Barlas Hocam Adana dan bir çok modelcinin katılacağına eminim. Ben de bu etkinliğinizde bulunmayı planlıyorum. Herşeyin yolunda gitmesi dileğiyle kolay gelsin.

baytacoglu
17-03-2010, 12:02
Çok teşekkür ediyoruz. 25 Nisanı dört gözle bekliyoruz

Sevgiler

Barlas.

ceyhun
17-03-2010, 15:28
süper süper süper

bitanede süper ötesi

yppilotu
17-03-2010, 23:27
ETKİNLİGİNİZİ TEBRİK EDER BAŞARILAR DİLERİM.İNŞALLAH O TARİHTE ORADA OLACAGIM..SELAMLAR SEVGİLER :)

encore
19-03-2010, 01:49
Harika !
O zaman model üretimine biraz hız vermek lazım. Kaç model getirebileceğiz, uçuşlar nasıl olacak? Bilgilendiren olursa seviniriz.

mozeren
19-03-2010, 14:48
Sefa Bey,

Kalabalık bir katılım olacağından güvenlik bence öncelikle üzerinde durmamız gereken nokta, uçuşlarda ise en fazla 2 pilot aynı anda uçmalı. Şenlik de aktivitenin akış şemasını henüz yapmadık. Sponsor, tribün, kodaman katılımları vs olacağından bir planlama şart.

Sevgiler

Murat

ruzgar
02-04-2010, 11:38
Çocuklarında katılacagını düşünüyorum bütün katılımcı pilotların çok dikkatli olması lazım pilanlama şart uçuş sırası ve uçuş hattı belirlenmesi lazım.