PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wildcat Premium %5 Uçak Yakıtı

nihat
27-04-2010, 00:46
Eğitimim dolayısıyla modelciliğe bir süre ara verdiğim için elimdeki Wildcat Premium %5 uçak yakıtıları satılıktır.3 adet 1'er galonluk yakıt bulunmaktadır.

Yakıtların adet fiyatı 30 TL'dir.Kısa süre daha Mersin'deyim ve bu süre içersinde almak isteyen olursa elden verebilirim.

Nihat

pcokum
27-04-2010, 00:55
Nihat ben alabilirim. Seninle telefonla irtibat kurarım.

pcokum
27-04-2010, 18:15
Nihat telefonla aradım seni ama ulaşamadım. Telefonunu özelden bana iletebilirmisin?

nihat
27-04-2010, 19:17
Pınar Abi numaram aynı ama şarjı bitti telefonun.İş yerinde uygun şarj aleti bulamadığım için kapalı ??? :-\.Eve gidince ben size dönerim.

nihat
28-04-2010, 18:46
Yakıtlardan 1 galonu satılmıştır.Satılık 2 galon daha bulunuyor.

Nihat

ruzgar
30-04-2010, 02:08
merhaba nihat bey acaba galonlar kaçaydır zizde bende rodaj yapacağım yeni yakıta ihtiyacım var?

nihat
30-04-2010, 12:13
Merhaba Burçin Bey.Yakıtlar 6 aydır bendeler.Düzgün saklandıkları sürece 2 sene tazeliklerini koruyabiliyorlar.Bendekiler geldikleri gibi kolide duruyor.

Nihat

bbbozca
08-05-2010, 01:40
Eğitimim dolayısıyla modelciliğe bir süre ara verdiğim için elimdeki Wildcat Premium %5 uçak yakıtıları satılıktır.3 adet 1'er galonluk yakıt bulunmaktadır.

Yakıtların adet fiyatı 30 TL'dir.Kısa süre daha Mersin'deyim ve bu süre içersinde almak isteyen olursa elden verebilirim.

Nihat

Nihat'cığım,
sizin aile tüccar dolayısıyla bir pazarlık yapalım.iki galonuda 50 tl ye bırakırsan paran yarın hazır
bayat bunlar bayattttt ;D ;D

nihat
09-05-2010, 00:27
Bahadır Abi bende kötü ürün yok kendi motorumda deneriz beğenmezsen alma :P :P :DŞaka bir yana canınız sağolsun para sorun değil ancak pazartesi günü Mersin'den ayrıldım.Malesef bir sürede tekrar dönemeyeceğim gibi görünüyor.Keşke daha önce haberleşebilseydik.

Nihat

bbbozca
09-05-2010, 10:34
Bahadır Abi bende kötü ürün yok kendi motorumda deneriz beğenmezsen alma :P :P :DŞaka bir yana canınız sağolsun para sorun değil ancak pazartesi günü Mersin'den ayrıldım.Malesef bir sürede tekrar dönemeyeceğim gibi görünüyor.Keşke daha önce haberleşebilseydik.

Nihat

tamam Nihat'cığım,
sen güle güle git-gel. arada ziyaretimize (uçuşlara) gel..... görüşmek üzere.....

nihat
09-05-2010, 15:02

Nihat

tamam Nihat'cığım,
sen güle güle git-gel. arada ziyaretimize (uçuşlara) gel..... görüşmek üzere.....

Teşekkür ederim Bahadır Abi.En kısa sürede görüşebilmek dileğiyle.

Nihat

cansung
10-05-2010, 11:01
Nihatcım artık hangi şehirde olacaksın ?

nihat
10-05-2010, 21:56
Cansun Abi okulum Viyana'da.Dönem boyunca orada olacağım.

cansung
11-05-2010, 12:29
Çok güzel, sevindim, artık orda devam edersin modelciliğe kim bilir.

nihat
11-05-2010, 22:43
Çok güzel, sevindim, artık orda devam edersin modelciliğe kim bilir.

Abi benimde niyetim öyle ama şimdilik bira zor görünüyor.Esasında uçak sorun değil.Burada bir arkadaşımın babası nakliyat işi yapıyor.Tr'den kalkan tırları Viyana'danda geçiyor.Gerekirse kendi uçağımı bile tırla getirtebilirim ancak arabam olmadığı için plan şimdilik askıda bekliyor.Bakalım, ilerde araba almak kısmet olursa devam edebilirim.

Nihat