PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Bakımı tamamlanmıştır.

cansung
27-03-2008, 23:47
Arkadaşlar forumalrımızdaki bakım çalışmalarımız tamamlanmıştır , sizleri sitemize ve forumlarımıza bekliyoruz.

İyi Eğlenceler

[Sadece Kay ([Sadece Kay)
Yeni konular eklendi ve eklenmeye devam edecektir.
Sizde Elektrikli bir uçak yapmak istemezmisiniz ? Sitemizin ana sayfasında aradığınızı bulacaksınız.

matthewhetfield
28-03-2008, 00:45
siteyle ilgili her türlü yardıma hazırım {SMILIES_PATH}/wink.gif web masterlık yapıyorum sevgilerimle

28-04-2008, 03:23
Çok güzel de menü çubuğunu gizleme için script mi attınız merak ettim? Menü çubuğu olmadan ziyaretçiler sitede rahat hareket edemez..

28-04-2008, 03:25
chmod ayarlarını bi daha kontrol edebilirsiniz :-\
kurucumuz cansung bey de arzu ederlerse her türlü görsel fonksiyonel yardımlarda bulunuruz..

cansung
28-04-2008, 15:16
kurucumuz cansung bey de arzu ederlerse her türlü görsel fonksiyonel yardımlarda bulunuruz..

Uyarın için teşekkürler, hacklenmeyi çok önemsemiyorum sonuçta bu site tamamiyle hobi amaçlı ve burayı hackleyecek kişi hacker değil LAMER olur {SMILIES_PATH}/smiley.gif

28-04-2008, 22:41
[quote author="Eren Karataş"]

Uyarın için teşekkürler, hacklenmeyi çok önemsemiyorum sonuçta bu site tamamiyle hobi amaçlı ve burayı hackleyecek kişi hacker değil LAMER olur :) google açıklarından yararlanarak forum açıklarını bulurlar :)

cansung
29-04-2008, 12:49
Eren Slm tekrar, sence benim ayar dosyalrımı 644 dışında bırakma ihtimalim nedir ? :) İnsanlık hali unutabilirim ama genede çok önemli değil ,SMF nin sitesini incelersen çok kolay backup toolu var tavsiye ederim ,1-2 dk da komple sana forumunun backup'ını alacaktır böylece Lamer siteni bozsada 2-3 dk da eski haline getirebilirsin. İstersen birgün işyerime uğra hem tanışırz model muhabbeti yaparız hemde bilgi paylaşımı yaparız {SMILIES_PATH}/smiley.gif Gelmek istersen özelden adresimi atarım .

matthewhetfield
29-04-2008, 14:25
hack ile ilgili yardım isteyen olursa yardımcı olabilirim .