PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 TEMMUZ 2010 Buluşması

baytacoglu
03-07-2010, 16:12
Kısa ama kötü bir gün oldu.

En güzeli Doğan hocanın aramızda olması ve kısa da olsa F22'yi ve el yapımı super scale Piper'i hvada görmak oldu.

Ne yazık ki Cansunun Yak benim ısrarlarım sonucunda attığı loop sonunda motor stop etmesi neticesinde bir miktar kırım yaşadı. Umarım el birliğiyle düzeltme şansımız olur.

Günden birkaç resim...

Sevgiler

Barlas.

[Sadece Kay ([Sadece Kay)

baytacoglu
03-07-2010, 16:19

baytacoglu
03-07-2010, 16:24

cansung
03-07-2010, 17:04
Abi iniş takımı ve firewall daki küçük sorunları kırımdan saymıyorum :D

pcokum
03-07-2010, 19:01
Aranızda olamadım, çok üzüldüm. Cansun bey geçmiş olsun, anladığım kadarıyla kırım küçükmüş. İnşallah kolay bir şekilde tamir olur.

baytacoglu
03-07-2010, 19:18
Maalesef çok da küçük değil Pınar yaa, baya bi iş ama halledecez inşallah. Koca uçak buraya İstanbul'dan uçmaya geldi yerde koymaya gönlümüz razı değil. Umarım hallederiz.

doganaksu
04-07-2010, 19:01
Barlas Hocam resimler için çok teşekkürler. Cansun Hocamada tekrar geçmiş olsun.

Pazar günüde aranızda olmak istiyordum ama cumartesi sanırım başıma güneş geçmiş akşama kadar baş ağrısı çektim o nedenle pazar günü gelmeye gözüm kesmedi.

baytacoglu
04-07-2010, 22:48
Barlas Hocam resimler için çok teşekkürler. Cansun Hocamada tekrar geçmiş olsun.

Pazar günüde aranızda olmak istiyordum ama cumartesi sanırım başıma güneş geçmiş akşama kadar baş ağrısı çektim o nedenle pazar günü gelmeye gözüm kesmedi.

Gönüller bir olsun hocam.

Sevgiler, saygılar.

Barlas

cansung
05-07-2010, 00:39
Maalesef çok da küçük değil Pınar yaa, baya bi iş ama halledecez inşallah. Koca uçak buraya İstanbul'dan uçmaya geldi yerde koymaya gönlümüz razı değil. Umarım hallederiz.

Bugün Barlas abinin evinde 2-3 saat gibi br sürede uçağın küçük olan kırımını tamir ettim ve eminim eskisinden de sağlam oldu.

mozeren
05-07-2010, 12:26
Cansuncum geçmiş olsun, en kısa zamanda görüşmek üzere