PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R\C Helikopterlere nasıl başlanmalı? hangi heliyle başlanmalı?

Helici
06-07-2010, 15:20
Arkadaşlan ben yeni bir heliciyim bana nasıl heli almamı önerirsiniz ben lama5 4 kanallı diyorum ama ucuz arıyorum bildiğiniz varsa söyleyin dah ii ve hesaplı varsa söyleyin ben 12 yaşındaki bir heliciyim sizin arananıza katılmak bende uçurmak istiyorum helilerde bilgim vardır benide aranıza alırmısınız Mersindenim buluş ma yerlerinize banada söylermisiniz ;) :) :D

baytacoglu
06-07-2010, 18:48
Sevgili Mert,

Forumumuza hoşgeldin.

Bu forumdakilerin pek çoğu uçakçı ancak heli uçuran bir Burak bir de Altuğ ağebeylerin var. Onlar da sonderece profesyonel modeller uçuruyorlar.

Sana yardımcı olmayı candan arzu ederiz ancak buradan yazarak yardım alman ve doğru yere ulaşman çok zor. Şu anda yaz tatili olduğundan modelci arkadaşlar da ayrıca tatile çıktılar dolayısıyla buluşmalar çok kalabalık olamadığı gibi buradan yazanların sayısı da son derece azaldı.

Bizler Cumartesi ve Pazar sabahları saat 09.00 sularında Halkkent pistinde buluşuyoruz. Kadın doğum ve Çocuk Hastanesini Kuzeyine düşüyor. Ağer ailen de bu konuda destek veriyorsa onlarla birlikte olman kaydıyla (Yaşın küçük olduğu için) bizimle görüşmek ve bilgi almak üzere hafta sonu piste gelebilirsin. Biz bu işi son derece ciddi bir boyutta yaptığımızdan aile desteğinin olması bizim için birinci şart.

Görüşmek dileğiyle.

Sevgiler

Barlas.

Helici
06-07-2010, 21:51
ben de tatile çıktım mersine geldiğimde sizi haberdar ederim çok teşekürler :)