PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selamlarım tüm abilerimi

Helici
16-07-2010, 10:58
Merheba ben Mert sizin tanışmak için sabırsızlanıyorum bende mersindenim ben küçük bir Modelciyim uçak ve helilere bayılıyorum sizle tanışmak istiyorum :) ;) :D ;D 8) ::) :P

cansung
16-07-2010, 14:05
Sevgili Mert, aramıza hoşgeldin.

mozeren
16-07-2010, 14:09
Sevgili Mert aramıza hoş geldin Eğer yarın (Cumartesi) vaktin olursa sabah 8-10 arası mersin Üniversitesi kampüsündeki futbol sahasındayız, bekleriz sevgiler

Murat

Helici
16-07-2010, 17:31
ne yazıkki ben yarın orda alamam haftaya belki olabilirim ben size söylerim ama zaten daha model uçak ve helim yok bitana minicik var 3 kanal bişi deil yani bide 4 kanal apache vardı oda k*ırılıdı* yedek parça lazım ama an fazla 1 ay lama5 4kanal alıcam siz önerriseniz söyleyin ben 12 yaşındayım yani ona göre uçak da olur :) ;) :-\

ruzgar
16-07-2010, 18:23
mert hoşgeldin depron uçaklara nedersin ;) çok eyllecelidir ve başlamak için idal.
burçin aykaç.

Helici
17-07-2010, 09:23
ruzgar abi depron uçaklar lastik motorlumu ve kumandalımı bi açıklaya bilirmisn? :)

cansung
17-07-2010, 09:50
ruzgar abi depron uçaklar lastik motorlumu ve kumandalımı bi açıklaya bilirmisn? :)

Depron uçaklar elektrik motorludur, hemen hemen her sahada da uçarlar :) Bu aralar Konyada olacağımdan bende acilen yapacağım bir tane :)

Helici
17-07-2010, 10:18
peki kumandalılar öğ le değilmi

baytacoglu
17-07-2010, 23:17
Hepsi kumandali. Oburlerine zaten serbest ucus modelleri denir.

Elektrk motorlu ucaklar da en az patlar motorlar kadar etkili ucabilirler sadece motorlari sessizdir o kadar.

Helici
18-07-2010, 11:16
BARLAS ABİ PEKİ NERDEN ALA BİLİRİM SÖYLEYEBİLİRMİSİN :) ;)

baytacoglu
18-07-2010, 17:57
Alman gerekmiyor, Burcin agabeyinle temasa gecersen sana en guzelinden nasil baslangic modeli elektrikli ucak yapabilecegini ve ucurabilecegini gosterebilir. Ustelik de cok ucuz olur. Obur turlu ciddi patlar motorlu ucaklar fiyatina gelebilir.

Helici
18-07-2010, 19:52
Alman gerekmiyor, Burcin agabeyinle temasa gecersen sana en guzelinden nasil baslangic modeli elektrikli ucak yapabilecegini ve ucurabilecegini gosterebilir. Ustelik de cok ucuz olur. Obur turlu ciddi patlar motorlu ucaklar fiyatina gelebilir.

peki nasıl onunla temasa geçebilirim ben sitede yeni aldoğum için bi sizi biliyorum bu kanuda yardım edrmisiniz hayırlısıyla ben yarın öğlene antalyada olucamordan mersine ve ordanda hatay gidecem buluşabilecek ii bir zaman olursa size haber veririm burçın abinin nasıl
görüşe bilecegim hakkında (yanında yada sitede konuşa bilmem) bilgi ala bilirmiyim ben bide Slow Flyer ı almayı düşünüyorum şimdiden saolun ii bu siteyi bulmuşum :) ;) :D ;D ::)

Helici
18-07-2010, 19:56

peki nasıl onunla temasa geçebilirim ben sitede yeni aldoğum için bi sizi biliyorum bu kanuda yardım edrmisiniz hayırlısıyla ben yarın öğlene antalyada olucamordan mersine ve ordanda hatay gidecem buluşabilecek ii bir zaman olursa size haber veririm burçın abinin nasıl
görüşe bilecegim hakkında (yanında yada sitede konuşa bilmem) bilgi ala bilirmiyim ben bide Slow Flyer ı almayı düşünüyorum şimdiden saolun ii bu siteyi bulmuşum :) ;) :D ;D ::)

hiç gerek kalmadı burçin abiyi buldum tek sorun nasıl gürüşücez :)

ruzgar
21-07-2010, 02:23
merhaba mert ben burçin agbin senin için aklımdan geçen model aynen senin tanımladıgın gıbi
slov model bir ara mersindeki işyerime gelirsen hem seninle tanışmış oluruz hemde yapacagımız model üstüne konuşuruz.
öncelikle satın alman gereken ekipmanlar var depronlarda kullanacagımız için en heseplılarını düşüne biliriz .
iş yerim mezitlide kuaför burçin hundayi plaza yanı beklerim tl 0324 35993 75

Helici
27-07-2010, 10:39
saol burçin abi ben hataydayım mersinde gelince haber veririm