PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28-29-30 Ağustos Uçuşları

baytacoglu
24-08-2010, 14:58
Sevgili modelci kardeşlerim,

Bu hafta sonu meteorolojiye göre 37 dereceleri göreceğiz o yüzden fazlasıyla sıcak bir hafta sonu olacak gibi görünüyor.

Biz de sabah kısa süreli uçuşlara devam edelim mi diye fikrinizi soruyorum.

Benim düşüncem sabah yine erkenden üniversite sahasında buluşmak.

Bu hafta sonu Murat hocamın ve Cengiz beyin gelip gelemeyeceği henüz kesin değil. Başka gelen olmayacaksa o zaman ben de çok erken uçuş yapmam ama grup olabileceksek erken gitmeyi tercih ederim.

Kıymetli paylaşımlarınızı bekliyorum.

Sevgiler

Barlas. :)

mozeren
26-08-2010, 10:37
Bir aksilik olmaz ise ben katılacak gibiyim. ;)

FUNS
27-08-2010, 01:06
saygı değer abilerim pazar gününe erken saate benide yazin bi çim sahada siftah edicem ne mutlu :)

baytacoglu
27-08-2010, 12:54
Sevgili Özer, kayda ne gerek var, hoş geldin, safa geldin.

Sevgili arkadaşlar,

Her ne kadar Halkkent pistine gölgelik yapılmış bile olsa pistin durumu kurumuş, çatlamış ve biraz da kumlanmış vaziyette. Yani biraz silindir işine ihtiyaç var gibi görünüyor.

O yüzden bu hafta sonu için üniversite buluşması yapsak daha iyi olacak diye konuştuk Murat hocamla.

Yarın sabah saat 07.00 gibi üniversitedeyiz başka bir aksilik olmazsa.

Görüşmek dileğiyle.

Barlas.

baytacoglu
28-08-2010, 20:18
Sevgili arkadaşlar,

Bugün güzel bir gün oldu. Özellikle Cengiz bey'in soslu (pardon artık OS'lu) olan Renegade uçağı yrde iki depo yakıp iki tur da uçuş rodajı yaptı ve Cengiz beyin mutluluğuna diyecek yoktu.

Burak ve Altuğ TREX 700'ün ayarlarını tamamladılar ve buraktan 3D heli uçuşları izledik.

Sevgili Murat kaptanım da Tucano ile bize güzel hareketler sergiledi.

Sonradan yaklaşık bir saatten fazla süren sohbet üstüne ballı börek oldu.

Valla ben çok yorgun olmama rağmen çok mutlu oldum.

Yarın sabah saat 07.30 gibi yine üniversite sahasıda olacağım.

Gelenlerle görüşmek dileğiyle

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
29-08-2010, 18:25
Sevgili arkadaşlar,

Bugün sadece Devrim arkadaşımız katılabildi ve çok güzel kazasız kırımsız uçuşlar yaptı.

Benim dekatlonda ise bir motor arızası baş gösterdiğinden günü tek uçuş ile kapadı. Neyse ki sorun egzost çıkışındaki hortumun yırtılması nedeniyle basınç kaybı imiş.

Yarinki uçuşlar 30 Ağustos şerefine olacak

Ben saat 07.30 gibi üniversite sahasında olacağım. Yarın mutlaka uçmak gerek...

Sevgiler

Barlas.

mozeren
29-08-2010, 20:59
Ben ailesel duruma göre 30 Ağustos şerefine uçuş yapabilirim

doganaksu
30-08-2010, 15:46
Cumartesi buluşması için herkese çok teşekkürler. Benim için çok keyifli bir gündü. Özellikle hocalarımın uçuşlarını izlemek, sohbet etmek gerçekten çok güzeldi. Artık onbeş tatile kadar görüşemiyecez. Herkese kırımsız, eğlenceli uçuşlar.

baytacoglu
30-08-2010, 18:38
Doğan hocam,

Seni aramızda görmek çok güzeldi,

Kendine çok iyi bak. Şubata yeni modellerle bekliyoruz inşallah.

Sevgiler

Barlas.

pcokum
30-08-2010, 21:09
Bir süredir aranızda olamasam da, zaman zaman forumdan buluşmaları takip ediyorum. O kadar uzun zaman oldu ki uçmayalı, hem uçuşları hemde sohbetleriniz çok özledim. Ailevi nedenlerden dolayı verdiğim zorunlu ara, çok kısa bir zaman sonra sona erecek. Ben de aranızda olacağım inşallah.

Bu arada Cengiz beyin "soslu makarnası" ve de O.S. lu Renegade uçağı hayırlı olsun. :)

Sevgilerimle.

doganaksu
30-08-2010, 22:21
Doğan hocam,

Seni aramızda görmek çok güzeldi,

Kendine çok iyi bak. Şubata yeni modellerle bekliyoruz inşallah.

Sevgiler

Barlas.

Çok teşekkür ederim Barlas Hocam. Benim içinde aranızda olmak çok güzeldi. En kısa zamanda tekrar görüşebilmek dileğiyle...

ruzgar
31-08-2010, 15:27
dogan hocam gülegüle gidin gülegüle gelin şubatta havalar serinliyecek uçmak daha zevkli olacak .
sevgiler burçin.

cengizburma
31-08-2010, 18:04
pınar çok teşekkür ederim,ama seni çok özledik.hatta barlas hocamla kulaklarını çok çınlatıyorz.artık ben ümidi kesmistim,çok sıkı bir modelcinin bu kadar uzak kalmasından, inan çok sevindim,en kısa zamanda görüşmek dileğiyle selamlar