PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4-5 EYLÜL BULUŞMALARI

baytacoglu
31-08-2010, 12:11
Sevgili arkadaşlar,

Bu hafta sonu ben 3 gün boyunca doya doya uçtum valla. Hele 30 Ağustos şerefine Murat hocamla kol uçuşu ve akrobasi hareketlerimiz bizi çok mutlu etti. Katılanlar da mutlu oldular sanıyorum.

Ama daha hafta başı olur olmaz yine aklımız hafta sonuna kayıyor.

4-5 Eylül buluşmaları için önerilerinizi yazabilir misiniz?

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
02-09-2010, 13:57
Sevgili arkadaşlar,

Murat, Cengiz bey ve ben bu Cumartesi günü saat 16.30 gibi Halkkent pistinde olacağız.

Hem yeni gölgeliğimizi hayırlamak hem de pistimizi kullanmak adına katılmak istyenlerin dikkatine sunayım istedim.

Görüşmek dileğiyle

Sevgiler

Barlas.

FUNS
02-09-2010, 16:27
Bu pazar Bir aksilik olmassa üniversitedeki ucuclara bende katilacagim.Dün Malzemelerimim gelisi serefine gerci biraz alal acele bir ucus yapmamiza ragmen burcin hocamla cok keyif aldim yaptigim modelin ucusunu gormek gercekten guzelmis :) Hafta Sonuna kadar is cikisi 1 saatlik antreamanlarim devam ediyor :)

baytacoglu
02-09-2010, 16:50
Bu pazar Bir aksilik olmassa üniversitedeki ucuclara bende katilacagim.Dün Malzemelerimim gelisi serefine gerci biraz alal acele bir ucus yapmamiza ragmen burcin hocamla cok keyif aldim yaptigim modelin ucusunu gormek gercekten guzelmis :) Hafta Sonuna kadar is cikisi 1 saatlik antreamanlarim devam ediyor :)

Çok sevindim.

Çalışmaya devam.

Sevgiler

Barlas.

ruzgar
02-09-2010, 23:22
sevgili özer kumadan çok güzel menüsü karışık degil elektironiginde iyi hayırlı olsun kırımsız uçuşlarında kullanman dilegiyle.

sevgiler burçin

FUNS
03-09-2010, 00:13
tesekkur ederim burcin hocam yerinde bir secim olmus bence ama bunda en buyuk etken sensin bunu unutma ;)

mozeren
05-09-2010, 10:48
Üniversitede Pazar sabah muhtemel sınav olduğu için öğleden sonra 16-16.30 arasında buluşuyoruz

sevgiler

FUNS
05-09-2010, 14:42
evet dün ve bu gün sinav olduğu için bende öğleden sonrayi bekliyeyim dedim görüşmek üzere sevgiler