PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Bölüm Konusuz Kalmis

FUNS
02-09-2010, 16:29
Model Ucak Planlari Bölümünde bence bu kisim cok yetersiz kalmis elinde eminimki cok guzel planlari olan arkadaslarim abilerim vardir burdan tavsiye olarak onerebilecekleri bir plan var ise mutluluk duyacagim

ruzgar
02-09-2010, 23:14
depron yapacaksan, ve ilk uçuracagın ise, benim fikrim bulu babi 33 denemeni isterdim şehane uçar ve yapimı çok kolay. özer senin jet merakın oldugunu biliyorum ama emeklemeden yürünmez şu 33 denemeni isterim pilotajını bayagı ilerletecektir
ve kırıldıgında üzülmüyeceksin.

FUNS
03-09-2010, 00:09
Bana bu konuda hayat veren sevgili dostum burçin hocam önerilerine ve titizliginine her zaman saygi duymusumdur ama ne bileyim jet tuttunlugu bende senelerdir var inanirmisiniz bilmem ama seneler once ben jetlerin gerek gercek ucuslarini gerekse model ucuslarini izler ciddi soyluyordum aglardim pilot olmayi cok istememe ragmen ola ola bilgisayarci olmam bu jetler konusunda hep icimde bir yara olarak kaldi emeklemeden yurunmez dogru soyluyorsun ama ben asama asama bunlari ucurmayi dusunuyorum blue baby modelini ben bir kac kez gormustum planini indirdim en kisa zamanda ona can vericegim merak etmeyesin. Modelcilige tekrar heyecan yasamami saglayan burcin hocama modellerine hayran oldugum barlas ve murat hocama icimde ucma hevesini sadece model yapip birakmam ile sinirlandirmadiklari ve beni ucmaya tesvik ettikleri icin sonsuz tesekkurler ediyorum iyiki varsiniz.

Sevgiler Özer

ruzgar
03-09-2010, 02:34
teşekkürler özer seni yeni modellerinle sahada görmek istiyoruz.

FUNS
03-09-2010, 11:07
inşallah büyük bir zevkle