PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24.10.2010 Mersin Ekibinin Adana Ziyareti

baytacoglu
25-10-2010, 10:09
Çok değerli arkadaşlar,

Pazar günü Cengiz ağabey, Devrim, Murat ve ben daha önceden karalaştırdığımız üzere Adana ekibinin Sofuludaki asfalt pistinde çok kıymetli dostlarla bir araya geldik. Bize gösterilen yakınlık ve misafirperverlik her türlü takdirin üstünde idi. Oradaki tüm dostlarımıza tek tek kalpten teşekkürü bir borç bilirim. En kısa zamanda bu güzel günün tekrarını diliyor sevgili dostlarımızı Mersin'de de görmekten her zaman büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum.

Naçizane kameramla çektiğim fotoğraflardan birkaç tanesini buradan sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sevgiler

Barlas.

[Sadece Kay ([Sadece Kay)

baytacoglu
25-10-2010, 10:13

baytacoglu
25-10-2010, 10:18
Nezihi bey çok meşgul, doğal bir halde yakalandı kamerama. Ben çok beğendim...

baytacoglu
25-10-2010, 10:22
Modelcilerin duayeni, değerli büyüğümüz Fehmi ağabeyimiz, bir model launch sırasında... Değerli ağabeyimiz geçirdiğiniz kazadan dolayı tekrar geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Saygılarımla
Barlas.

mozeren
25-10-2010, 10:25
Adana 'da bizi misafir eden candan dostlara bize mutlu bir pazar yaşattıkları için teşekür ederim.

Murat Özeren

ruzgar
25-10-2010, 14:50
Güzel bir pazar geçirmişsiniz,vallahi kıskandım, modelcilik çok güzel ilişkilerin ve dostlukların vesilesi olmakta adana ekibi mersin ekibi hepbir arada olmak dilegiyle.

sevgiler Burçin Aykaç.

hakkiakdegirmen
01-11-2010, 20:52
Sizin Fotoğraflarınızda gayet güzel Barlas Hocam tekrar birlikte Uçak uçururuz İnşallah,Hakkı A.

baytacoglu
01-11-2010, 20:56
Çok teşekkürler, fotoğraf konusunda biz sizin yanınızda ancak çırak oluruz valla.

En kısa zamanda yine birlikte olmak dileğiyle

Sevgiler

Barlas.