PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selamlar

zetmodel
20-05-2008, 12:08
Merhabalar ben Teoman Özbelli. 44 yaşımdayım. 34 senelik modelcilikle uğraşımı Hava Kuvvetleri'nden emekli olunca işim haline getirdim ve Komşu kent Adana da şirin bir model mağazası açtım. İki ay önce açılışını yaptığım mağazama tüm modelcileri bekliyorum. Formula model- Hobbytime - Model Merkezi gibi firmaların ve Turkuaz Model Yakıtlarının bayiisiyim. Tüm bu firmaların ürünlerini mağazamdan kargo ücreti ödemeden ve bazı ürünlerde özel indirimlerle alabilirsiniz. Bu arada benim sizlerden haberdar olmamı sağlayan dostum Ege Kumcu ya da çok teşekkür ederim. Herkese kazasız kırımsız günler dilerim. Mağaza adresim: ZetModel Hobby Center Stadyum yanı Bahar cd girişi Seğmen apt altı No:1/B Tel. 0 322 459 60 00

cansung
20-05-2008, 12:23
Memnun olduk ,Ege abi sizden bahsetmişti bir ihtiyacınız olursa arkadaşımız yer açtı diye , inşallah Adana ya geldiğimde ziyaretinize uğrayacağım. Hayırlı işler , bol kazançlar dileriz ,umarım bu hobi çok daha fazla gelişir.

Not:Promosyon ürünlerinizi burda duyurursanız en azından Mersindeki arkadaşlarında bilgisi olur ve faydalanır.

bbbozca
20-05-2008, 13:12
teoman bey hoş geldiniz.
henüz yanınıza uğramak kısmet olmadı ama inşallah bir buluşmaya adanaya geldiğimizde urayabilirim.
yeni işyeriniz tekrar hayırlı olsun.

sarıkaya
20-05-2008, 20:59
Teoman bey hayırlı olsun.İnşaallah bende en kısa zamanda uğrayacağım.

altuu
25-06-2008, 10:55
Ben oraya uğramış ve ilk şahsi modelimi zet modelden almış biri olarak söylüyorum;
mutlaka uğranması gereken bir yer. Özellikle benim gibi yeni başlayan ya da başlayacak olan kişilerin de Teoman Bey'in bi çayını içmesi gerekiyor. Hiç üşenmeden her türlü ayrıntıyı anlatan başka bir model mağazasına uğramamıştım daha önce.. {SMILIES_PATH}/wink.gif

ruzgar
09-06-2009, 16:19
marhaba teoman abi ben mersinden burçin aykaç nasılsınız iyisinizdir umarım.sizi tanımama asıl barlas hocam sebeb oldu ,enkısa zamanda tanışacagız inşallah. teoman abi siz bir usta olarak yeni başlayanlara hangi egitim uçagını önerirsiniz,ben elektirikliyle başlamak niyetlisiyim ama bu patlarda olabilir sizin tavsiyelerinizi bekliyorum.kumanda olarak elimde futaba 9c pcm var geri kalen ekipmanlar için yanınıza ugramak istiyorum görüşmek üzere.