PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27-28 2010 Reesimleri

baytacoglu
27-11-2010, 20:43
Sevgili arkadaşlar.

Bugün ne yazık ki motor arızası sonucu Decathlon uçağım da kırıldı. Sağlık olsun ama arka arkaya kayıp yaşayınca insan üzülüyor doğrusu.

Neyse bugün sabah sahaya gittiğimde kapıyı açmak için arabadan indiğim anda karşılaştığım manzarayı cep tel kamerasıyla fotoğrafladım.

Bunu sizlerle paylaşmamın nedeni beni üzmesi. Adamlar kapının önünde resmen şişeleri büyük parçalar halinde kırıp bırakmışlar. Bu mantığı anlamakta inanılmaz zorlanıyorum.

Kötü görüntüler için özür diliyorum ama bana çok dokundu o yüzden paylaştım.

Sevgiler

Barlas

[Sadece Kay ([Sadece Kay)

sarıkaya
27-11-2010, 21:42
Hocam geçmiş olsun.Bence o işi, pistin kuzeyindeki kulübede güvercin besleyen zat organize etmiştir.Çünkü bir ara güvercinler korkuyor diye tehditvari laflar ettiydi.

baytacoglu
27-11-2010, 22:09
Mümkündür hocam,

Bugün de ıslıklarla el kol hareketleri yaptılar.

Bakalım inşallah bir sorun çıkmaz.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
28-11-2010, 11:59
Bende dün gördüm kasıtlı olarak yapılmış

baytacoglu
28-11-2010, 15:28
Neyse biraz da güzel şeylerden söz edelim.

Pazar itibarıyla hava son derece güzeldi ve güzel uçuşlar yaptık.

Enstantaneler aşağıda.

Tabii sevgili Hakkı Akdeğirmen gibi resim yakalama şansımız yok ama yine de günü sabitlemek için idare eder

Sevgiler

Barlas.

baytacoglu
28-11-2010, 15:49

baytacoglu
28-11-2010, 16:15

baytacoglu
28-11-2010, 16:26
Devrim'in SEDONA

ruzgar
28-11-2010, 17:52
Sevgili barlas hocam öncelikle geçmiş olsun model için üzüldüm .

kapı önünde kırılmış olan şişeler tamamen kasıt oldugu çok belli acaba amaçları nedir ne niyetle kırmışlar belkide o kuşçudur.
resimler güzel çıkmış elinize saglık.

pcokum
28-11-2010, 18:24
Barlas hocam, ellerine sağlık.

baytacoglu
28-11-2010, 20:56
Teşekkürler arkadaşlar.

epey poz çekmişim ama içlerinden güzel olduğunu düşündüklerimi seçerek burada paylaştım.

Sevgiler

Barlas.

doganaksu
28-11-2010, 22:47
Barlas hocam öncelikle geçmiş olsu decatlon çok güzel bir uçak gerçekten çok üzüldüm. Bencede şişelerin özellikle kapının önünde kırılmış olması birilerinin birşeyler anlatmak istediğini gösteriyor.

baytacoglu
29-11-2010, 14:12
Dacathlon'un içini boşaltıp kapının önüne koyduk.

Ne yapalım belli bir yerden sonra tamiratla uğraşmak bana zor geliyor. O kadar sevmiyorum.

Kısmet işte.

Herkese teşekkür ederim.

Sevgiler

Barlas.

hakkiakdegirmen
18-12-2010, 11:02
Barlas hocam, Dechlaton güzel uçuyordu ama hiç üzülmeyin daha doğrusu üzülmeyelim,gerçek uçaklarda düşüyor, bizim burada Bülent Mağra arkadaşımız dechlaton'unu satıyor, savaş uçaklarına dönecekmiş artık, niyeti iyice bozmuş anlaşılan. fotoğrafların çoğu güzel sadece ikisinde biraz flu luk var,elinize sağlık, o şişe kırıp atan adamlada konuşmak gerekir, oranın çöplük olmadığını bilmeli.

bbbozca
18-12-2010, 17:21
Hakkı bey,
(özür dileyerek "en kibar halimle") ifade etmek isterimki;
bu "şerefsizler" bilerek ve kasıtlı olarak kırıyorlar.dikkat ettim tam arabanın tekerlerinin geçeceği yerlere özellikle yayıyorlar..... amaçları "üzüm yemek değil,bağcıyı dövmek"....... eğer amaçları sadece içki yada çöplük olsa tam tekerlerin hizasına bu işi yapmazlar.......
kaba söz için tüm modelci arkadaşlarımdan tekrar özür diliyorum.......

baytacoglu
18-12-2010, 23:10
Hakkı hocam,

Bahadır kardeşim haklı, çünkü geçen gün de bizim arkadaşlar uçarken uçaklarını çekmelerini isteyen güvercinciler olmuş ve hafif bir ağız dalaşı yaşanmış.

Gerekirse polisle gelip zbıt tutturacağım ve oranon daha sık denetlenmesi için ricacı olacağım. Ne yapalım artık elimizden şimdilik bu kadarı geliyor.

Valla Bülent beye kolay gelsin diyeceğim çünkü savaş uçakları gerçekten çok stresli uçuyorlar. Ben de şu anda bir spitfire (60-90) uçuruyorum (Bülent'in uçağının bir büyüğü) Bazen inişlerde gerçekten daralıyorum. Hemen stall oluyorlar.

Ben dekatlonu kolay kolay düşürmezdim ama motorun rulmanı itmiş ve çok biçimsiz bir yerde stop etti, kurtaramadım. Sağlık olsun.

Sevgiler.

Barlas.