PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurtdışından sipariş etme konusunda yardım!

alican_22
07-12-2010, 01:38
Değerli hocalarım ben yurdışından balancerli şarj aleti siparişi vermek istiyorum. Takip etmem aşamaları ve gümrükteki işlemler hakkında bana bilgi verirseniz çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
SAYGILARIMLA..
Mert Alican AKÇAY

baytacoglu
07-12-2010, 10:36
Sevgili Alican

Yurt dışından balancerli şarj aleti getirebilmende ciddi bir gümrük problemi olmayacaktır yeter ki kurye sistemini kullanma çünkü Atatürk Havalimanında hemen gümrüğe takılabilir. Ancak normal posta veya EMS ile getirtirsen pek bir sorun yaşamazsın.

Ancak balancerli şarj aletleri için ben sana gittigidiyor.com sitesine de bakmanı öneririm. Geçenlerde biz buradaki bir arkadaşımıza Imax6 aldık (ki ben aynısını 4 yıldır kullanıyorum) yanılmıyorsam 120TL civarında bir para ödedik. Üstelik hem gümrük derdi yok hem de iki günde elinde oluyor. Yurt dışından gelecek ürünün posta parası dahil sana mal olabileceği en ucuz fiyat yaklaşık 100TL civarında olacaktır. Aradaki fark 20TL. Artık gümrük sıkıntısı olur ya da olmaz sorunu ve süreyi de göz önüne alarak o farka değip değmeyeceğine de tabii ki sen karar vereceksin.

Şimdiden hayırlı olsun.

Sevgiler

Barlas.

alican_22
07-12-2010, 17:41
Çok teşekkür ederim Barlas hocam. Ben gıttı gidiyor a bakacağım. Tahminimce en uygun fiyatı orada bulurum heralde.

baytacoglu
07-12-2010, 19:45
Çok teşekkür ederim Barlas hocam. Ben gıttı gidiyor a bakacağım. Tahminimce en uygun fiyatı orada bulurum heralde.

Alican bey,

Bu arada tesadüf eseri bizim ekipten biri daha şarj cihazı sordu bugün ve ben gitti gidiyora baktım, fiyat 135 TLye yükselmiş. Artı kargo parası gereksiz.

Arkadaşımız bence olabilecek en uygun fiyatla (115 TL) THK'dan aldı. Imax'ın aynı programını taşıyan bir şarj cihazı gibi görünüyor. Bilginize...

Sevgiler

Barlas.

koray
07-12-2010, 19:47
[Sadece KayŞarj-Aletleri.aspx
birde buraya bakın