PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Projem

stingray
17-12-2010, 11:48
Selamlar,yaklaşık 1 yıldır evde kutusunda sırasını bekleyen uçağımı geçen pazar oğlum Efeyle beraber tezgaha aldık.Uçak CMPro'nun Giles 202 si.140 size.
Kanat Açıklığı:1800 mm.Boyu:1820 mm.Bitmiş ağırlığı: 5100-5200 gr.Motor opsiyonları: 2C/ 108-160; 4C 120-140
Uçaklarımda uçlardaki motor seçimimi bu uçakta da sürdürüp,O.S. 160 FX takmaya karar verdim.Daha evvel aynı uçağın ilk versiyonunu da aynı motorla uçuruyordum.Çok çok zevkli bir o kadar da ürkütücü uçuşlara imza attık.(Motor ve ben:))Zira model büyüdükçe ve hızlandıkça gürül gürül uçuyor.Özellikle yüksek süratle dalarsanız.Bakalm ne zaman havada görürüz.Montaj aşamasında resim çekip sizlerle mutluluğumu paylaşmak ümidi ile.
Kazasız kırımsız uçuşlar dileği ile.
Ege

baytacoglu
17-12-2010, 15:31
Ben de EXTRA'yı almadan önce Giles ve Extra arasında ikilemde kaldım. Çok beğendiğim bir uçak ancak elimdeki motorlara göre düşününce hesaplı iş yapmak bakımından Extra'yı aldım.

Güle güle, kazasız kırımsız uçurmak kısmet olur inşallah.

Saygılar

Barlas.

ruzgar
17-12-2010, 23:47
sevgili ege hocam similatörde bu modeli birçok kere denedim süperdi, tabiki aslı similatöre benzemez ama neyaparsın bende modellerin uçuş özelliklerini o şekilde tanımaya çalışıyorum
hayırlı olsun kırımsız uçuşlar.