PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25-26 ARALIK UÇUŞLARI

baytacoglu
22-12-2010, 10:49
Çok değerli arkadaşlar.

2010 yılının son uçuş hafta sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bundan sonraki uçuşlar kısmetse 2011 yılının uçuşları olacaklar.

Bu son hafta şerefine Meteoroloji de oldukça makul havalar sunuyor gibi.

Benim naçizne düşüncem olabildiğince zevkli güzel uçuşlarımızı bu hafta sonu Halkkent pistinde yapalım yönündedir.

Lütfen katılacaklar ve de katılmayacaklar düşüncelerini paylaşırlarsa seviniriz.

Görüşmek dileğiyle.

Sevgiler

Barlas.

mozeren
22-12-2010, 13:41
Yağmur nedeniyle geçen haftalar iyi uçamadık bu hafta sonu uçmak elzem olduuu

Murat ++++++++++++++1 :o

bbbozca
22-12-2010, 20:56
bir aksilik olmazsa benimde katılma ihtimalim oldukça yüksek.
(murat hocam,sizin sehpayıda getirirm.... çok makbule geçti vallahi.)
teşekkürler.

tabiiii geç gelebilirim.......

baytacoglu
22-12-2010, 22:35
bir aksilik olmazsa benimde katılma ihtimalim oldukça yüksek.
(murat hocam,sizin sehpayıda getirirm.... çok makbule geçti vallahi.)
teşekkürler.

Bekleriz hocam, her zaman

Barlas.

ceyhun
24-12-2010, 16:42
cumartesi kesin olmamakla beraber pazar günü 9 da pistte emir ve görüşlere hazır vaziyette olucam. (bi aksilik çıkmazsa diyelimde :) )

çağkan
24-12-2010, 22:30
Herkese selamlar,

Geçen hafta cumartesi üniversitede tek başıma uçtum bu hafta sizlerle uçmak istiyorum yarın Halkkent te mi olacaksınız?? :)

Saygılar..

baytacoglu
24-12-2010, 23:04
Cumartesi Halkkentte olacağız.

Pazar da bir aksilik olmazsa yine Halkkentteyiz.

Sevgiler

Barlas

baytacoglu
25-12-2010, 18:41
Bugün toplantı çok güzel geçti. Berrah bey pass geçişlere başladı, Cengiz abi Renegade ile ters uçuşlara geçti.
Burak ne yazık ki elektrikli Edgr 540 ile küçük bir kırım yaşadı.

Bir de Murat hocam Stick ile motor susması sonucu bir kırım yaşadı ama bereket tamir edilebilecek bir durum.

Ben ayrıldıktan sonra Bahadır hoca YAK 54 benzinli uçurmuş. Eline sağlık diyorum.

Yarın ben saat 12.00ye kadar kalabileceğim.

Görüşmek dileğiyle

Sevgiler

Barlas.

sarıkaya
25-12-2010, 19:43
Barlas hocam pazar sabahı saat kaçta pistte olacaksın.Bir aksilik çıkmazsa uğramak istiyorum..Hem bu arada Cengiz beye yaptığım RC switch'li led devresini teslim ederim.

sarıkaya
25-12-2010, 20:43
Barlas hocam pazar sabahı saat kaçta pistte olacaksın.Bir aksilik çıkmazsa uğramak istiyorum..Hem bu arada Cengiz beye yaptığım RC switch'li led devresini teslim ederim.

Bir aksilik çıkmazsa diye yazdım ama maalesef çıktı.Cengiz bey aleti pazartesi günü sana versem olurmu?

baytacoglu
25-12-2010, 22:25
Hocam ben gene de yazayım, bir aksilik olmazsa 08.30 gibi oradayım inşallah

Sevgiler

Barlas

bbbozca
25-12-2010, 23:03

Bir aksilik çıkmazsa diye yazdım ama maalesef çıktı.Cengiz bey aleti pazartesi günü sana versem olurmu?

abicim, uçmasan bile muhabbete gel derim...(tabi zamanını ayarlayabilirsen)
bu gün ceyhun aradı. saat 11 gibi gelebilmeyi planlıyoruz.