PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : uçak almak istesem

noyan
25-01-2011, 22:41
Merhaba uçak almak istesem bana önerileriniz ne olur öncelikle şunları belirteyim
rtf istiyorum, elektrikli istiyorum olması istediklerim bu en stabili neyse biliyorum ki onu önereceksinizdir.
Neler önerirsiniz birde bakmam gereken fiyat aralığı ne olmalıdır başlangıç için ?

baytacoglu
26-01-2011, 12:36
Sevgili Noyan,

Elektrikli de olsa ben sana 400 TL ile 4000TL arasında fiyat çıkarabilirim. Burada bizim önerilerimizden çok senin vereceğin fiyat aralığı önemli.

Elektrikli modellerde köpük uçaklardan balsa ve fiberglas gövdelere kadar çok çeşit var. Fırçalı motorlardan fırçasızlara ducted fun denilen jet mnodellere kadar pek çok alt kategori mevcut.

Bence sen en güzeli fiyat aralığını belirle, biz de sana buna uyan kategorileri sunalım.

Sevgiler

Barlas.

noyan
26-01-2011, 16:14
barlas hocam ilk ucağım olacağı ve öğrenmek amaçlı olduğundan fazla pahalı birşey almama gerek varmı ?
400-tl ve altı fırçasız motorlu rtf bir model işimi görmezmi başlangıç için ?

baytacoglu
27-01-2011, 11:19
Kesinlikle görür, sormamdaki amaç da zaten uçağın sınıfını tanımlayabilmek içindi.

Bu durumda THK'daki wing dragon veya wing tiger gibi uçaklar düşünülebilir.

[Sadece Kay

[Sadece Kay

[Sadece Kay (Bunun için ayrı bir kumanda ve alıcı gerekir, ayrıca bu balsadan bir model diğerleri köpük)

Sevgiler

Barlas.

noyan
27-01-2011, 12:24
barlas hocam verdiğiniz linkler (thk sitesinde artik gördüğüm kadari ile target link i vermiyor) direk satış ana sayfaya gidiyor.
verdiğiniz iki modele baktım wing tiger ellerinde kalmamış kalsa olabilirdi dragon u ben pek beyenmedim diğer saniyorsam verdiğiniz 3 linkten 2 si bunlar diğerinin ismi nedir onada bir bakayım ?

baytacoglu
27-01-2011, 14:44
Soar Easy Şeffaf Kanat