PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba.

pato
08-06-2008, 21:22
Merhaba arkadaşlar.
Ben Antakya'dan Gürman BAYRAKTAR. Gecikmiş de olsam sitenizin ve forumunuz çok güzel olduğunu söylemek istiyorum. Güzel paylaşımlar dilerim.

bbbozca
08-06-2008, 21:47
gürman bey,
Hoşgeldiniz,sefa getirdiniz.
bende helikopterden sonra uçacak alanımızın olması sebebiyle uçağa başladım.şimdiden 2 uçağım oldu bile............
katana için bahsettiğim arkadaşım cansun bey di. Dayanamadı (bekleyemedi) hemen bir katana sahibi oldu...
ilginiz için ayrıca teşekkür ederim.

cansung
08-06-2008, 21:55
Aramıza hoşgeldiniz ,umarım Mersine gelirseniz hep birlikte uçma şansına sahip olabiliriz.

pato
08-06-2008, 21:58
Hoşbulduk Bahadır bey ve Cansun bey.
Yöre insanı olarak bölgemiz merkezli bir foruma kabul ettiğiniz için çok mutluyum. Uçak filonuzun hızla büyüdüğüne sevindim ve uçuş videolarınızı çok merak ediyorum Bahadır bey. Uygun bir hafta sonu ekip olarak Mersin'e gelip sizlerle yüz yüze tanışmayı çok isteriz.

cansung
08-06-2008, 22:05
Hoşbulduk Bahadır bey ve Cansun bey.
Yöre insanı olarak bölgemiz merkezli bir foruma kabul ettiğiniz için çok mutluyum. Uçak filonuzun hızla büyüdüğüne sevindim ve uçuş videolarınızı çok merak ediyorum Bahadır bey. Uygun bir hafta sonu ekip olarak Mersin'e gelip sizlerle yüz yüze tanışmayı çok isteriz.

Gelirseniz bizi çok sevindirirsiniz ,umarı en kısa sürede beraber uçma şansına erişiriz.

baytacoglu
11-06-2008, 21:23
Sayın Bayraktar,

Sitemize ilginiz bizi fevkalade memnun etmiştir. Buraya gelmenizden mutluluk duyarız. Gerçekten son 6 ay içerisinde burada iyi bir ivme ile sayımız hızla arttı. Sizler gibi bizden daha tecrübelileri ağırlamak suretiyle hepimizin dersler çıkarır ve birlikte uçmanın keyfini yaşarız.

En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.

Barlas N. Aytaçoğlu

pato
11-06-2008, 21:47
Estağfurullah. Bu misafirperver karşılamanız için ben teşekkür ederim. Biraz önce uçuş fotoğraflarınıza bakıyordum. Mükemmel bir çim saha, nereye ait futbol sahası merak ettim.

cansung
11-06-2008, 23:03
Estağfurullah. Bu misafirperver karşılamanız için ben teşekkür ederim. Biraz önce uçuş fotoğraflarınıza bakıyordum. Mükemmel bir çim saha, nereye ait futbol sahası merak ettim.

Bu güzel çim saha Üniversiteye ait ,hocalarımız sayesinde burada uçabiliyoruz. Pilotlarımızın çoğu öğretim görevlisi olunca rahat oluyor {SMILIES_PATH}/grin.gif

baytacoglu
12-06-2008, 21:31
Sahamız gerçekten güzel ancak etraf tepeler ve fakülte binaları ile dolu. Sahanın güneyinde ise yüksek gerilim hatları var. Ama yine de işimizi görüyor. İnişlerde kesinlikle çok faydalı. Uçakların çabuk durmasına yardımcı oluyor

Barlas.