PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhaba

aykut76
05-09-2011, 15:44
Herkese Merhaba,
Yıllar önce lise yıllarımda Ankara Model Uçak kulübünde plandan bir Senyorita trainer yapmaya başladım ama o zaman öğrenci halimle param ancak gövdesini yapmama ve bir 40 lık motor almama yetmişti. Uçağımı tamamlayamadım ve uçuramadım. Aradan nerdeyse yirmi yıl geçti, yirmi yıllık tutkuyu artık dışarı vurma zamanı geldi.
Bir yıl kadar önce Gaziantep'e taşındım. Burada bu işe gönül vermiş hocalarımla tanışmak ve yeniden başlamak istiyorum.

Saygılarımla

doganaksu
05-09-2011, 16:37
Merhaba Aykut Hocam Ben Gaziantepteyim sizinle tanışmaktan mutluluk duyarım. Pazar günleri genellikle helikopter pistinde uçuş yapıyoruz.

cansung
05-09-2011, 17:11
Aramıza hoşgeldiniz umarım bu sefer bu kadar ara vermezsiniz :)

baytacoglu
05-09-2011, 18:33
Kesinlikle geç kalmadınız. Bu işe ne zaman başlarsanız doğru zaman o zamandır diye düşünüyorum. Aramıza hoş geldiniz. Doğan Aksu hoca Antepte ve Mersinde her iki grubu da yakından tanıyor.

Kolaylıklar diliyorum.

Barlas.

rsardaslar
10-09-2011, 17:58
Merhaba Aykut Bey,

Aramıza hoşgeldiniz. Biraz sabır ve zamanla güzel sonuçlar almanız dileğiyle.

Aklınıza takılan birşey olursa forumda size yardımcı olabilecek çok usta arkadaşlar , abiler mevcut. Adana'ya yolunuz düşerse genellikle cumartesi sabahları Adana ekibi Balcalı Üniversitesi civarı Sofulu Model Uçak pistinde toplanıyor. Sizi ve Mersin ekibini aramızda görmek isteriz.